Nagroda im. Zbyszka Cybulskiego

Artykuły - Nagroda im. Zbyszka Cybulskiego (33)

 • Bartosz Bielenia laureatem Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego 2019

  Bartosz Bielenia laureatem Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego 2019

  Bartosz Bielenia, wcielający się w filmie "Boże Ciało" w rolę Daniela, który po wyjściu z zakładu poprawczego zostaje omyłkowo wzięty za księdza, został laureatem Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego za rok 2019. Z okazji 50-lecia nagrody Katarzyna Figura i Andrzej Chyra odebrali Nagrody Specjalne.
 • Nagroda im. Zbyszka Cybulskiego: W poszukiwaniu wybitnej indywidualności

  Nagroda im. Zbyszka Cybulskiego: W poszukiwaniu wybitnej indywidualności

  Katarzyna Figura i Andrzej Chyra, podczas gali 3 grudnia, otrzymają specjalne wyróżnienia z okazji 50-lecia Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego. Wtedy poznamy też laureata nagrody za 2019 r. Nominowani są Bartosz Bielenia, Maria Dębska, Eliza Rycembel, Sebastian Fabijański i Piotr Żurawski.
 • Znamy nominacje do Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego 2019

  Znamy nominacje do Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego 2019

  Poznaliśmy piątkę młodych polskich aktorów, którzy zostali nominowani do tegorocznej Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego. Są niespodzianki?
 • Dawid Ogrodnik laureatem Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego

  Dawid Ogrodnik laureatem Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego

  Dawid Ogrodnik, który w "Cichej nocy" Piotra Domalewskiego wcielił się w powracającego na Wigilię do kraju emigranta Adama, został laureatem Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego za rok 2017. Podczas środowej gali specjalne wyróżnienie odebrała także aktorka Julia Kijowska.
 • 14 marca poznamy laureata Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego

  14 marca poznamy laureata Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego

  Dawid Ogrodnik, Magdalena Berus, Julian Świeżewski, Justyna Wasilewska i Zofia Wichłacz - to młodzi aktorzy, którzy 14 marca mogą otrzymać Nagrodę im. Zbyszka Cybulskiego za rok 2017. Wyróżnienie specjalne odbierze też wtedy aktorka Julia Kijowska.
 • Znamy nomoniwanych do Nagrody im. Cybulskiego

  Znamy nomoniwanych do Nagrody im. Cybulskiego

  Dawid Ogrodnik, Magdalena Berus, Julian Świeżewski, Justyna Wasilewska i Zofia Wichłacz - to młodzi aktorzy, którzy mają szansę otrzymać Nagrodę im. Zbyszka Cybulskiego za rok 2017. Listę tegorocznych nominowanych ogłosiła w czwartek kapituła Nagrody.
 • Marta Nieradkiewicz laureatką Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego

  Marta Nieradkiewicz laureatką Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego

  Marta Nieradkiewicz została laureatką Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego. Nazwisko zwyciężczyni tegorocznej edycji, wyróżnionej za role w "Kamperze" i "Zjednoczonych stanach miłości", ogłoszono w środę, 12 kwietnia, w Warszawie.
 • Laureata Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego poznamy 12 kwietnia

  Laureata Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego poznamy 12 kwietnia

  Julia Kijowska, Marta Nieradkiewicz, Dawid Ogrodnik, Filip Pławiak oraz Piotr Żurawski - to młodzi aktorzy, którzy mają szansę na Nagrodę im. Zbyszka Cybulskiego za rok 2016. Zwycięzcę poznamy na uroczystej gali, która odbędzie się 12 kwietnia w Warszawie.
 • Nagroda im Cybulskiego: Znamy nominowanych

  Nagroda im Cybulskiego: Znamy nominowanych

  Julia Kijowska („Zjednoczone Stany Miłości”), Marta Nieradkiewicz („Kamper” i „Zjednoczone Stany Miłości”), Dawid Ogrodnik („Ostatnia Rodzina”), Filip Pławiak („Czerwony Pająk”) i Piotr Żurawski („Kamper”) to piątka aktorów nominowanych do Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego 2016.
 • Nagroda im. Zbyszka Cybulskiego dla Agnieszki Żulewskiej

  Nagroda im. Zbyszka Cybulskiego dla Agnieszki Żulewskiej

  Agnieszka Żulewska, aktorka znana z filmów "Chemia" i "Demon", została tegoroczną laureatką Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego.

Filmy - Nagroda im. Zbyszka Cybulskiego (7)