nagroda

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Nagroda (Film (2011)[El Premio] Reż.Paula Markovitch) ,

Artykuły - Nagroda (1652)

 • Składki od nagród wypłacanych na koniec roku

  Składki od nagród wypłacanych na koniec roku

  Niektóre zakłady w ramach podsumowania rocznej pracy wypłacają pracownikom nagrody roczne w formie pieniężnej, od których naliczają składki ZUS. Niekiedy świadczenie takie otrzymuje osoba po ustaniu zatrudnienia. Wypłacona takiej osobie nagroda też będzie oskładkowana.
 • Bestsellery Empiku 2018 - z rozmachem i demokratycznie

  Bestsellery Empiku 2018 - z rozmachem i demokratycznie

  Wymowne westchnięcia, kręcenie nosem, albo (w skrajnych przypadkach) głośno wyrażana dezaprobata. Tak od 20 lat wyglądają reakcje krytyków po ogłoszeniu laureatów Telekamer – nagród przyznawanych przez widzów, wybierających swoich ulubionych aktorów, ukochane seriale czy wzbudzające najwięcej emocji programy telewizyjne.
 • Wypłacono nagrody za znalezienie padłych dzików

  Wypłacono nagrody za znalezienie padłych dzików

  Ponad 100 tys. zł wypłacił samorząd woj. lubelskiego jako nagrody za znalezienie 250 padłych dzików i za zastrzelenie 260 samic dzika w Lubelskiem. Akcja wypłacania nagród, służąca zapobieganiu rozprzestrzeniania się wirusa ASF, ma być kontynuowana.
 • Awantura o pensje w Orlenie

  Pracownicy PKN Orlen nie otrzymają w tym roku ani dodatkowej nagrody jednorazowej, ani podwyższonej nagrody świątecznej, co jest dla związków zawodowych dużym negatywnym zaskoczeniem - dowiedział się portal wnp.pl.
 • Dziennikarka Interii z nagrodą dziennikarską im. Mariana Krzaka

  Dziennikarka Interii z nagrodą dziennikarską im. Mariana Krzaka

  Monika Krześniak-Sajewicz, dziennikarka Interii została uhonorowana nagrodą dziennikarską im. Mariana Krzaka za 2016 r., przyznawaną przez Związek Banków Polskich.
 • Nagroda roczna na zasadach ustalonych przez zarząd Kompanii Węglowej

  Nagroda roczna na zasadach ustalonych przez zarząd Kompanii Węglowej

  Kompania Węglowa wypłaciła w poniedziałek pracownikom 30 proc. należnej im nagrody rocznej (tzw. 14. pensji) za ubiegły rok. Resztę górnicy otrzymają 30 czerwca z odsetkami. Zarząd sam ustalił zasady wypłaty "czternastki" wobec braku porozumienia ze związkami.
 • Górnicy z KHW otrzymają nagrodę roczną w dwóch ratach

  Pracownicy Katowickiego Holdingu Węglowego (KHW) otrzymają nagrodę roczną - tzw. czternastą pensję - w dwóch ratach: pierwsza będzie wypłacona w piątek, druga do 2 lipca - zdecydował zarząd holdingu. Decyzję podjęto wobec braku porozumienia w tej sprawie ze związkami zawodowymi.
 • Związki z KHW: Możliwy spór zbiorowy w kontekście wypłaty nagród

  Związki z KHW: Możliwy spór zbiorowy w kontekście wypłaty nagród

  Działające w Katowickim Holdingu Węglowym związki zawodowe zapowiedziały rozpoczęcie procedury sporu zbiorowego w razie niewypłacenia przez spółkę nagród rocznych do 5 lutego. Holding akcentuje, że nie ma pieniędzy i proponuje wypłatę głównej części nagrody w lipcu.

Filmy - Nagroda (3)

 • "To jest moja pierwsza nagroda"

  Ta statuetka trafiła w moje ręce bardzo szybko - powiedział nam Filip Bobek, laureat Telekamery 2010 w kategorii: aktor. To wyraz szacunku telewidzów i bardzo za to dziękuję - dodał.
 • Kara i nagroda w wychowaniu dziecka

  Ważnym problemem w wychowaniu dzieci jest problem skuteczności nagród i kar. Liczne badania psychologów wykazały, że nagroda jest skuteczniejszym od kary środkiem wychowawczym.
 • Medialna nagroda dowodem miłości

  Super Wiktor Specjalny trafił do metropolity krakowskiego kard. Stanisława Dziwisza.