nagranie

Artykuły - Nagranie (271)

Filmy - Nagranie (8)

 • Szokujące nagranie z wypadku pięściarza. Jak on z tego wyszedł cało? Wideo

  Mistrz świata w boksie Errol Spence jr uległ groźnemu wypadkowi. Jego Ferrari przekoziołkowało po najechaniu na pas rozdzielający jezdnie. Bokser wypadł z samochodu w trakcie zdarzenia. Do sieci wyciekły nagrania z monitoringu, na którym pokazany jest wypadek. Obecnie pięściarz przebywa w szpitalu w stanie stabilnym, bez większych obrażeń.
 • Mieszkańcy zobaczyli na horyzoncie trąbę wodną. Niesamowite

  W mieście Dauphin Island w stanie Alabama zaobserwowano trąbę wodną. To rzadkie zjawisko meteorologiczne polega na formowaniu się wiru w kształcie leja, w wyniku przejścia trąby powietrznej nad teren morza. Woda w leju unosi się i łączy z chmurą kłębiastą. (STORYFUL/x-news)
 • Koliber w oku kamery. Niesamowite

  Koliber słynie nie tylko ze swych małych rozmiarów, ale także z największej prędkości w poruszaniu skrzydłami. Autor filmu od dawna próbował nagrać tego ptaka, aby przyjrzeć mu się z bliska. Zamontował kamerkę GoPro na ganku i czekał. Opłaciło się. Film jest spowolniony, dzięki czemu dokładnie widać skrzydełka kolibra. (STORYFUL/x-news)
 • Co robi kot, kiedy widzi siebie na nagraniu?

  Pupile bardzo często mają problem ze swoim odbiciem w lustrze, nie rozumiejąc, kim jest zwierzak na przeciwko nich, powtarzający ich ruchy. Ten futrzak oglądał akurat nagranie z samym sobą i był wyjątkowo zdezorientowany. Co robił? (STORYFUL/x-news)