nagość

Artykuły - Nagość (44)

Filmy - Nagość (11)

 • Nago na rowerach. W słusznej sprawie!

  Było ich blisko dwie setki! Na przedmieścia australijskiego Melbourne wyjechali nadzy i półnadzy rowerzyści, by w ten niekonwencjonalny sposób promować ekologiczny transport i zachwalać zalety jednośladów. -Chodzi nam także o to, żeby pokazać, na jakie niebezpieczeństwa narażony jest rowerzysta na drodze. Często mówi się, że kierowcom trudno jest nas zauważyć – cóż, postaraliśmy się o to, żebyśmy dzisiaj byli dobrze widoczni i rozpoznawalni - wyjaśniał Randall Stephens, jeden z organizatorów akcji. Trudno się z nim nie zgodzić.
 • Polka w Moulin Rouge tworzy historię

  W tym roku słynny kabaret Moulin Rouge obchodzi swoje 125. urodziny. W najnowszej rewii występuje doskonale zgrany 80-osobowy zespół złożony z artystek i artystów 14 narodowości. Wśród nich jest 23-letnia Polka – Justyna. Nasza rodaczka tańczy w Moulin Rouge od dwóch lat. Kandydatki na tancerki Moulin Rouge muszą znać taniec klasyczny, mieć 175 cm wzrostu i idealną sylwetkę. W czasie obowiązywania kontraktu nie mogą przytyć więcej niż 2 kilogramy – ale nie mogą też być zbyt chude. Kobiece kształty to w końcu znak rozpoznawczy tancerek najsłynniejszej rewii świata – podobnie jak świadomość własnego ciała. Na scenie w Moulin Rouge fałszywy wstyd nie istnieje. Kiedy trzeba, tancerki bez skrępowania odsłaniają swoje wdzięki.
 • Co za muzeum! Wstęp tylko od 18 lat!

  Muzeum sztuki erotycznej w Miami intryguje i kusi... Mogą tu wejść jedynie osoby pełnoletnie. Znajduje się tu ponad 4 tysiące eksponatów z różnych epok i różnych zakątków świata. - Nie cierpię, gdy ktoś mówi, że to nieprzyzwoite. Urodziliśmy się nadzy, a seks to esencja życia. Bez niego nasz gatunek zniknąłby z powierzchni Ziemi! - mówi właścicielka kolekcji.
 • To coś więcej niż tylko striptiz!

  Burleska - która swoje dni świetności przeżywała w pierwszej dekadzie XX wieku - znów cieszy się ogromną popularnością! Burleska to forma teatralna, łącząca w sobie elementy rewii, skeczu, spektaklu muzycznego i tanecznego. Ale najwięcej emocji budzi obecna w niej erotyka. Artystki burleskowe odsłaniają się przed publicznością - i to dosłownie...