nadwozie samochodu

Artykuły - Nadwozie samochodu (3)

 • Jak zadbać o nadwozie

  Jak zadbać o nadwozie

  Brudne nadwozie samochodu nie poprawia naszego nastroju. Wręcz przeciwnie. Ale nie o nastrój tutaj głównie chodzi. Dobre samopoczucie to jedno, zaś brud pokrywający lakier karoserii to drugie.
 • Skoda na pomniku

  W jednym z centralnych miejsc Kopenhagi pojawił sie niecodzienny pomnik, którego głównym elementem jest Škoda Octavia. Autentyczne nadwozie samochodu umocowane zostało na kilkumetrowym cokole umieszczonym w środku fontanny.
 • Wiosenne mycie

  Brudne nadwozie samochodu nie poprawia naszego nastroju. Wręcz przeciwnie. Ale nie o nastrój tutaj głównie chodzi. Dobre samopoczucie to jedno, zaś brud pokrywający lakier karoserii to drugie. Mało kto zdaje sobie sprawę z faktu, że występujące w atmosferze zanieczyszczenia chemiczne (a jest ich ostatnio coraz więcej) potrafią skutecznie zmatowić lakier, a to już nie przelewki. Jeśli zbagatelizujemy problem i dopuścimy do tak zwanego zapuszczenia karoserii brudem, wówczas nie pomoże żadne, najbardziej nawet dokładne mycie. Dlatego rada jest jedna: myjmy samochód tyle razy, ile razy na to zasługuje, czyli ile razy jest brudny.