naczynka

Artykuły - Naczynka (17)

 • Problemy z cerą i włosami? Być może to brak witaminy K

  Problemy z cerą i włosami? Być może to brak witaminy K

  Choć w branży kosmetycznej największym uznaniem cieszą się witaminy A i E, okazuje się, że nie tylko one mają zbawienny wpływ na skórę, włosy i paznokcie. Równie duże znaczenie dla zdrowia i urody ma witamina K. Jej niedobór jest szczególnie groźny dla osób posiadających cerę naczynkową.
 • Jak pozbyć się pękniętych naczynek

  Jak pozbyć się pękniętych naczynek

  Pęknięte naczynka to nie są żylaki, nie są potrzebne organizmowi.
 • Tych pajączków nikt nie lubi!

  Tych pajączków nikt nie lubi!

  W okresie zimowym, skóra jest szczególnie narażona na złe czynniki zewnętrzne, zaburzające jej naturalną barierę ochronną.
 • Przedświąteczny program urodowy

  Przedświąteczny program urodowy

  Nawet zaaferowana przygotowaniami do rodzinnych spotkań nie zapomnisz o tym, jak zachwycać wyglądem. Przygotowaliśmy bowiem dla ciebie propozycje, którym trudno się oprzeć!
 • Jak usuwać popękane naczynka?

  Jak usuwać popękane naczynka?

  Jak skutecznie usunąć popękane naczynka? Czy kremy poradzą sobie z tym poważnym problemem estetycznym? A może usuwanie popękanych naczynek powinno się odbyć laserowo? Jakie są ceny takich zabiegów? Czy warto w nie inwestować?
 • Maska-opatrunek wzmacniająco-łagodząca Tołpa

  Maska-opatrunek wzmacniająco-łagodząca Tołpa

  Maska - opatrunek wzmacniająco-łagodząca z linii Roscal to innowacyjny, oparty na naturalnych składnikach aktywnych dermokosmetyk przeznaczony do pielęgnacji skóry wrażliwej, naczyniowej i zaczerwienionej.
 • Skóra naczynkowa latem

  Skóra naczynkowa latem

  Popękane naczynka to jedna z najtrudniejszych do wyleczenia dolegliwości. Wrażliwość skóry jest w znacznej mierze uzależniona od czynników atmosferycznych oraz kosmetyków. Czasami jednak dobór odpowiednich preparatów nie wystarcza, by skutecznie pozbyć się problemu.
 • Piękne ciało - zabiegi w salonie

  Piękne ciało - zabiegi w salonie

  Już niedługo słoneczko sprawi, że zaczniemy odsłaniać się coraz bardziej. Chcesz się do tego przygotować? Zrób to właśnie teraz!
 • Jak dbać o kłopotliwą cerę

  Jak dbać o kłopotliwą cerę

  Chciałabyś, by twoja twarz zachwycała pięknym wyglądem. A tymczasem cera jest ściągnięta, czerwieni się lub nieładnie błyszczy. Poznaj bezbłędne sposoby jej pielęgnacji, a skończą się kłopoty.