naczynia

Artykuły - Naczynia (6)

 • Produkujemy jadalne... naczynia!

  Produkujemy jadalne... naczynia!

  Produkcja ekologicznych talerzy z otrąb w firmie Jerzego Wysockiego w Zambrowie. To naczynia, które można... zjeść!
 • Co Polska będzie promować?

  Rząd chce wykorzystać polską prezydencję w UE, która przypada na drugą połowę 2011 roku, do promocji ekologii. Dlatego na spotkaniach polityków i ekspertów ma być wykorzystywany ekologiczny papier, energooszczędne oświetlenie i komputery, czy biodegradowalne naczynia.
 • Putin zjadł obiad. UE do naczyń!

  Putin zjadł obiad. UE do naczyń!

  "Władimir Putin zjadł obiad, a Europie pozostaje jedynie zmywanie naczyń" - tak litewska "Republica" komentuje nieformalny szczyt UE w Finlandii z udziałem prezydenta Rosji. Zaproszenie Putina to znak przyjaźni i zaufania, choć wątpliwe, czy Rosja na to zasługuje - pisze gazeta.
 • Sprzedaż akcji Olkuskiej Fabryka Naczyń

  Zarząd Siódmego Narodowego Funduszu Inwestycyjnego im. Kazimierza Wielkiego S.A. (Fundusz) informuje, iż w dniu 31 stycznia 2003 r. Fundusz wraz z trzynastoma innymi narodowymi funduszami inwestycyjnymi zawarł z Panem Jarosławem Koperem -przedsiębiorcą prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą pod firmą CANDELA Zakład Pracy Chronionej (Kupujący), umowę sprzedaży wszystkich należących do Funduszu, tj. 576.470 akcji spółki Olkuska Fabryka Naczyń Emaliowanych EMALIA S.A. z siedzibą w
 • Naczynia połączone

  Nafta Polska monitoruje Glimar, który aby utrzymać finansowanie ze strony banków-kredytorów musi sprostać wysoko ustawionym przez nie restrykcyjnym parametrom. Niedotrzymanie wymagań jakościowych mogłoby ograniczyć produkcję paliw.
 • System naczyń połączonych

  Dzisiejsza sesja przyniosła kontynuację spadków na warszawskiej giełdzie

Filmy - Naczynia (3)

 • Odmienianie wyglądu szklanej miski

  Szklane miski to jedne z najpopularniejszych naczyń - gładkie, bez żadnych wzorów znajdują się w niemal każdym domu. Wszystkie są jednak monotonne w swoim wyglądzie, możecie je jednak w parę chwil przemienić w piękne kolorowe miseczki! Jeśli macie resztki starych, kolorowych farb, użyjcie je go zdobienia w dowolny sposób - u nas wersja abstrakcyjna!
 • Co zrobić ze starymi guzikami? Zrób z nich miskę!

  Jeśli macie mnóstwo starych, nawet zepsutych guzików, które do niczego wam się już nie przydadzą - nie wyrzucajcie ich! Możecie je wykorzystać do zrobienia fantastycznej miseczki, która będzie zachwycała swoją oryginalnością. Zrobienie jej nie wymaga dużo pracy i poświęcania wolnego czasu, zaś efekt zaskoczy wszystkich. To idealna propozycja dla każdego, kto lubi samodzielnie wykonane przedmioty.
 • Radość ze zmywarki

  Wcale się nie dziwimy...