naciągacze

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Naciągacze (Film (2003)[Matchstick Men] Reż.Ridley Scott) ,

Artykuły - Naciągacze (10)

 • Uwaga na telefony ws. kuriera, którego nie zamawialiście. To nowa sztuczka naciągaczy

  Uwaga na telefony ws. kuriera, którego nie zamawialiście. To nowa sztuczka naciągaczy

  W dzisiejszych czasach trzeba mieć oczy dookoła głowy. Internetowi naciągacze nie dość że przysyłają maile i wmawiają ludziom, że podpisali jakieś umowy, to jeszcze sięgają po telefon, by w ten sposób wetknąć nam usługi, których nie zamawialiśmy.
 • Uważaj na telefonicznych naciągaczy!

  Uważaj na telefonicznych naciągaczy!

  Nie oddzwaniajmy pochopnie na nieodebrane połączenia. Operatorzy telefoniczni i urzędy chroniące konsumentów dostają sygnały o naciągaczach, którzy dzwonią z krajów, których numery kierunkowe są podobne do numerów używanych w Polsce.
 • Uwaga: Czarna lista naciągaczy!

  Uwaga: Czarna lista naciągaczy!

  Na rynku finansowym ciągle zdarzają się jakieś superokazje. Jak odróżnić uczciwych oferentów od prawdziwych naciągaczy? KNF prowadzi czarną listę firm i ostrzega przed powierzaniem im pieniędzy.
 • Ślub księcia Williama: "To naciągacze"

  Ślub księcia Williama: "To naciągacze"

  Brytyjski wokalista Morrissey dołączył do grona artystów krytykujących wystawność ceremonii ślubnej księcia Williama i Kate Middleton.
 • Uwaga na naciągaczy!

  W "Życiu Warszawy" czytamy: spadki na giełdzie postanowili wykorzystać doradcy finansowi pracujący na własną rękę. Często brakuje im doświadczenia, a klienci tracą przez to oszczędności.
 • Nie jesteśmy naciągaczami

  Nie jesteśmy naciągaczami

  Po raz kolejny okazuje się, że stereotyp Polaka-krętacza jest nieprawdziwy. Z raportu Komisji Europejskiej na temat ochrony interesów finansowych UE i zwalczania oszustw w 2005 r., wynika, że w Polsce średnia kwota nieprawidłowo wykorzystanych dotacji z UE jest najniższa w całej Wspólnocie. Być może skala nadużyć dlatego jest mała, bo nie bardzo jest co defraudować. Po prostu dostajemy z Brukseli bardzo mało pieniędzy, czemu sami jesteśmy winni.
 • Nicolas Cage: Komizm tkwi w sytuacjach

  Nicolas Cage: Komizm tkwi w sytuacjach

  Nicolas Cage ("Adaptacja", "Szyfry wojny", "Kapitan Corelli", "60 sekund") w filmie "Naciągacze" wciela się w Roy'a - oszusta, naciągacza, prawdziwego artystę w swoim fachu. Jego życie prywatne dalekie jest jednak od ideału. Roy jest ogarnięty manią prześladowczą, cierpi na agorafobię, jest nałogowym palaczem, nie posiadającym żadnej bliskiej osoby.
 • Ridley Scott: Jestem grymaśny

  Ridley Scott: Jestem grymaśny

  Ridley Scott, reżyser filmu "Naciągacze", wyznał, że główny bohater jego najnowszej opowieści, Roy - oszust, naciągacz cierpiący na manią prześladowczą i agorafobię, nałogowy palacz nie posiadający żadnej bliskiej osoby - jest mu bardzo bliski. W rolę Roya wcielił się Nicolas Cage.
 • Nicolas Cage: Musiałem znaleźć równowagę

  Nicolas Cage: Musiałem znaleźć równowagę

  Nicolas Cage ("Adaptacja", "Szyfry wojny", "Kapitan Corelli", "60 sekund") w filmie "Naciągacze" wciela się w Roy'a - oszusta, naciągacza, prawdziwego artystę w swoim fachu. Jego życie prywatne dalekie jest jednak od ideału. Roy jest ogarnięty manią prześladowczą, cierpi na agorafobię, jest nałogowym palaczem, nie posiadającym żadnej bliskiej osoby. "Grając w tym filmie musiałem znaleźć równowagę" - opowiada o przygotowaniach do roli Nicolas Cage.
 • Ridley Scott: Dzwon w głowie

  Ridley Scott: Dzwon w głowie

  "Kiedy wybieram jakiś projekt do realizacji, to tak, jakby w mojej głowie nagle zadzwonił dzwon. Słucham tego sygnału, bo to odzywa się moja intuicja. Kiedy już go usłyszę, zaczynam dostrzegać wszelkie aspekty danego projektu" - mówi o swoich zawodowych wyborach znany angielski reżyser Ridley Scott ("Helikopter w ogniu", "Hannibal", "Gladiator", "Thelma i Louise"). Na ekrany polskich kin wszedł właśnie jego najnowszy obraz, Naciągacze, z Nicolasem Cagem w roli głównej.