Na zawsze

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Na zawsze (Film (1989)[Always] Reż.Steven Spielberg) ,

Artykuły - Na zawsze (74)

 • Polska firma stworzyła inteligentne identyfikatory. Automatycznie rejestrują czas pracy, chronią pracodawcę przed oszustwami

  Polska firma stworzyła inteligentne identyfikatory. Automatycznie rejestrują czas pracy, chronią pracodawcę przed oszustwami

  Dotychczasowe systemy kontroli czasu pracy wymuszały na pracowniku odbijanie zwykłego bądź magnetycznego identyfikatora zaraz po znalezieniu się w miejscu pracy. Timate ma raz na zawsze to zmienić. Inteligentny identyfikator nie tylko automatycznie zarejestruje czas pracy i ochroni pracodawcę przed oszustwami ze strony pracowników, ale zadziała też w drugą stronę - zapobiegnie przesadnemu wykorzystywaniu, nadmiernej eksploatacji osób wykonujących pracę.
 • Ziemia na zawsze pozostaje w cenie?

  Ziemia na zawsze pozostaje w cenie?

  Zarówno ceny gruntów rolnych, jak najbardziej popularnych działek budowlanych w największych miastach wzrosły w stosunku do zeszłego roku.
 • Dorota Chotecka: Mama, żona, aktorka

  Dorota Chotecka: Mama, żona, aktorka

  Był czas, gdy myślała, że szczęście opuściło ją na zawsze. Dziś los znowu do niej się uśmiecha.
 • Janusz Zakrzeński zginał 5 lat temu w katastrofie smoleńskiej

  Janusz Zakrzeński zginał 5 lat temu w katastrofie smoleńskiej

  Na zawsze zapamiętamy go jako Józefa Piłsudskiego, Witkacego oraz Benedykta Korczyńskiego w "Nad Niemnem". Janusz Zakrzeński był jednak nie tylko cenionym aktorem teatralnym i kinowym, lecz również wspaniałym pedagogiem. 10 kwietnia mija 5 lat od jego śmierci - aktor zginał na pokładzie samolotu rządowego TU-154 M, który rozbił się pod Smoleńskiem.
 • "Selma": Te kobiety zmieniły bieg historii

  "Selma": Te kobiety zmieniły bieg historii

  Brały udział w marszach i bojkotach, były bite, represjonowane i ponosiły ofiarę za ideę równości. Coretta Scott King, Amelia Boynton, Annie Lee Cooper, Diane Nash, Richie Jackson - matki i żony wielkich przywódców ruchu, który pół wieku temu na zawsze odmienił oblicze USA. Ich pamięć utrwala "Selma" - jeden z najgłośniejszych amerykańskich filmów roku.
 • "Selma": Mija 60 lat od dramatycznych wydarzeń

  "Selma": Mija 60 lat od dramatycznych wydarzeń

  60 lat temu w sercu Alabamy rozegrały się dramatyczne wydarzenia, które na zawsze odmieniły oblicze USA. Przebieg amerykańskiej "Krwawej Niedzieli" i jej konsekwencje upamiętnia oscarowa "Selma" - jeden z najgłośniejszych i najwyżej ocenianych amerykańskich filmów roku. W kinach od 10 kwietnia.
 • Anna Guzik-Tylka: Pracować mniej, zarabiać więcej

  Anna Guzik-Tylka: Pracować mniej, zarabiać więcej

  Teatr jest dla niej jak sport. Kiedy jest na scenie, daje z siebie wszystko. Tak samo jest w życiu. Jak kocha, to na zawsze.
 • "Moda na sukces": To już koniec?

  "Moda na sukces": To już koniec?

  Kilka tygodni temu świętowaliśmy 20-lecie emisji serialu "Moda na sukces" w Polsce, a teraz spadła na nas wiadomość o zdjęciu produkcji z anteny. Dlaczego? I czy na zawsze?
 • Agnieszka Kaczorowska: Miłość na całe życie!

  Agnieszka Kaczorowska: Miłość na całe życie!

  Agnieszka Kaczorowska, czyli Bożenka z "Klanu", która wzięła udział w programie "Taniec z gwiazdami. Dancing with the Stars", marzy o związku na całe życie. Jest pewna, że kiedyś spotka mężczyznę, który uszczęśliwi ją na zawsze.
 • Na zawsze w naszej pamięci. Wspominamy tych, którzy odeszli

  Na zawsze w naszej pamięci. Wspominamy tych, którzy odeszli

  Zbliża się Dzień Wszystkich Świętych. W dniu, który skłania do refleksji, czyli 1 listopada, telewizyjna Dwójka wyemituje cykl felietonów "Zostawili swój ślad". Przypomnijmy tych ludzi kultury, kina i telewizji, którzy zmarli w ciągu ostatniego roku.

Filmy - Na zawsze (1)