'Na wspólnej'

Artykuły - 'Na wspólnej' (227)

 • Anna Guzik wyszła za mąż!

  Anna Guzik wyszła za mąż!

  Anna Guzik, czyli Hela z serialu „Hela w opałach” jest już mężatką!
 • 9. urodziny "Na Wspólnej"!

  9. urodziny "Na Wspólnej"!

  W piątek, 27 stycznia, mija dziewięć lat, odkąd serial "Na Wspólnej" gości na antenie telewizji TVN.
 • Samba w Rio, bal w Wenecji

  Samba w Rio, bal w Wenecji

  Jak karnawał, to tylko w Rio. Uważa tak również znana z "Na Wspólnej" Aleksandra Mikołajczyk, która była w tym brazylijskim mieście w dzieciństwie. Aktorce marzy się także dobra zabawa na balu w Wenecji.
 • Namiesza w "Na Wspólnej"

  Namiesza w "Na Wspólnej"

  Wydaje się, że z ich miłości nic nie będzie. Ale gdy Nicole (Maria Niklińska) pada ofiarą złodziei, Mikołaj (Krzysztof Wieszczek) chce iść jej z pomocą. Co przyniesie im los?
 • Inwestorzy szukają bezpieczeństwa

  Euro dziś lekko odreagowało w stosunku do dolara. Kurs EUR/USD odbił się z 15 miesięcznego minimum i zwyżkował z poziomu 1,27, maksymalnie od poziomu 1,2785. Głównym powodem wzrostów na eurodolarze było zamykanie przez inwestorów, krótkich pozycji na wspólnej walucie.
 • Czas, by znalazła odpowiedniego faceta

  Czas, by znalazła odpowiedniego faceta

  Unika noworocznych postanowień, bo nie lubi zwlekać z ich realizacją. - Nie wyznaczam sobie odległych dat, tylko zaczynam od razu - mówi Anna Guzik, laureatka "Tańca z gwiazdami" i gwiazda serialu "Na Wspólnej".
 • Anna Samusionek: Być jak Meryl Streep

  Anna Samusionek: Być jak Meryl Streep

  Od trzech lat jej kariera rozwija się niezwykle dynamicznie. Najbardziej udany był rok bieżący, w którym zagrała w aż trzech serialach. W styczniu zobaczymy ją w "Na Wspólnej", gdzie aktorka wraca po dwóch latach przerwy.
 • Stefano Terrazzino w "Na Wspólnej"

  Stefano Terrazzino w "Na Wspólnej"

  Przystojny instruktor tańca wprost ze słonecznej południowej Europy - w serialu "Na Wspólnej" pojawi się niebawem nowy bohater - zagra go Stefano Terrazzino!

Filmy - 'Na wspólnej' (8)