Na noże (serial)

Artykuły - Na noże (serial) (5)

 • Piotr Głowacki zdobył cukiernicze szlify

  Piotr Głowacki zdobył cukiernicze szlify

  ​W serialu "Na noże" Piotr Głowacki kreuje postać utalentowanego cukiernika. Przygotowując się do roli, aktor przeszedł szkolenie w restauracji Mateusza Gesslera. Już wcześniej jednak radził sobie w kuchni całkiem nieźle.
 • Z aktorów zrobił szefów kuchni

  Z aktorów zrobił szefów kuchni

  Znany restaurator i szef kuchni, Mateusz Gessler, ma swój wkład w powstanie serialu "Na noże". Grających w tej produkcji Wojciecha Zielińskiego i Piotra Stramowskiego, nauczył podstaw kucharskiego rzemiosła.
 • Wojciech Zieliński nie jest kulinarnym dyletantem

  Wojciech Zieliński nie jest kulinarnym dyletantem

  Gdy Wojciech Zieliński rozpoczynał przygotowania do roli w serialu "Na noże", którego akcja osadzona jest w świecie eleganckich restauracji, bynajmniej nie był kulinarnym analfabetą. Aktor potrafi gotować - stawia na potrawy proste i zdrowe.
 • Weronika Książkiewicz: Kuchnia to świat dla twardych ludzi

  Weronika Książkiewicz: Kuchnia to świat dla twardych ludzi

  Weronika Książkiewicz, Piotr Stramowski i Wojciech Zieliński to gwiazdy nowego serialu TVN. Jego akcja osadzona jest w świecie kulinarnym i opowiada o zaciętej rywalizacji dwóch szefów kuchni. Odtwórcy głównych ról przeszli szkolenie w znanych warszawskich restauracjach, aby jak najlepiej odtworzyć kulisy pracy lokali gastronomicznych. Premiera serialu "Na noże" już we wrześniu.
 • Piotra Stramowskiego walka "Na noże"

  Piotra Stramowskiego walka "Na noże"

  Podoba mi się to, że w serialu świat kuchni pokazany jest taki, jakim jest naprawdę. Pracowałem z kucharzami takimi jak Mateusz Gessler i Jacek Grochowina, od których nauczyłem się bardzo dużo - tak Piotr Stramowski komentuje pracę przy nowym serialu "Na noże".

Filmy - Na noże (serial) (2)