Na głęboką wodę

Artykuły - Na głęboką wodę (5)

 • "Na głęboką wodę" [recenzja]: Skok na główkę

  "Na głęboką wodę" [recenzja]: Skok na główkę

  Brytyjczyk Donald Crowhurst - postać mająca jak najbardziej rzeczywisty odpowiednik - decyduje się wziąć udział w regatach dookoła świata. Jest jedynie żeglarzem amatorem, ale hołubi przekonanie o swoim potencjale. Dlatego, chcąc zdobyć potrzebne fundusze, zastawia dom, w którym mieszka wraz z żoną i dziećmi. Do odważnych świat należy, prawda?
 • Rachel Weisz: Ryzyko nie jest mi potrzebne do szczęścia

  Rachel Weisz: Ryzyko nie jest mi potrzebne do szczęścia

  "Ta opowieść fascynuje od prawie półwiecza rzesze filmowców, muzyków, pisarzy i podróżników" - mówi Rachel Weisz, która u boku Colina Firtha gra główną rolę w filmie "Na głęboką wodę". Tytuł zadebiutuje 29 czerwca na ekranach polskich kin.
 • ​Colin Firth: Z myślą o rodzinie

  ​Colin Firth: Z myślą o rodzinie

  ​Colin Firth wyraził chęć zagrania Donalda Crowhursta w filmie "Na głęboką wodę" jeszcze zanim reżyser James Marsh przystąpił do tego projektu.
 • Rachel Weisz: W nierozwiązywalnej sytuacji

  Rachel Weisz: W nierozwiązywalnej sytuacji

  W "Na głęboką wodę" w rolę Clare Crowhurst, żony żeglarza - amatora Donalda Crowhursta, wcieliła się laureatka Oscara Rachel Weisz. Do udziału w filmie przekonały ją zarówno historia, jak i osoba reżysera oraz możliwość współpracy z Colinem Firthem, z którym po raz pierwszy spotkała się na planie.
 • "Na głęboką wodę": Tragiczna historia żeglarza

  "Na głęboką wodę": Tragiczna historia żeglarza

  Dla Jamesa Marsha, reżysera filmu "Na głęboką wodę", opowiadającego prawdziwą historię rodziny Crowhurstów, głównym celem przyświecającym jego realizacji było uszanowanie postaci Donalda Crowhursta.

Filmy - Na głęboką wodę (1)