Na dobre i na złe

Artykuły - Na dobre i na złe (2052)

 • Maria Mamona w serialu "Na dobre i na złe"

  Maria Mamona w serialu "Na dobre i na złe"

  Maria Mamona, znana z głównej roli w filmie "Zaćma" oraz serialu "Barwy szczęścia", wystąpi gościnnie w produkcji TVP "Na dobre i na złe".
 • Marta Żmuda Trzebiatowska: Kobieta tornado

  Marta Żmuda Trzebiatowska: Kobieta tornado

  Marta Żmuda Trzebiatowska została mamą, a jej życie nabrało zawrotnego tempa! Nowa rola w serialu "Na dobre i na złe" okazała się bardzo wymagająca, ale popularna aktorka takich wyzwań się nie boi.
 • Mateusz Damięcki o powrocie do "Na dobre i na złe"

  Mateusz Damięcki o powrocie do "Na dobre i na złe"

  Serial "Na dobre i na złe" jest doceniany nie tylko przez widzów, lecz także lekarzy - mówi Mateusz Damięcki i podkreśla, że na planie pracują specjaliści, którzy dbają o wiarygodność wątków medycznych. Aktor zapewnia, że z chęcią wrócił do pracy przy serialu, podoba mu się bowiem atmosfera panująca na planie oraz historia jego bohatera.
 • Piotr Głowacki: Gram tam, gdzie chcę

  Piotr Głowacki: Gram tam, gdzie chcę

  Piotr Głowacki dołączył do serialu "Na dobre i na złe" półtora roku temu. Wciela się w postać światowej sławy neurochirurga prof. Artura Barta, który trafił do Leśnej Góry z Australii. Aktor wyznaje, że nie odrzuca propozycji, jakie dostaje, i do każdej kreacji, nawet najmniejszej, podchodzi z takim samym zaangażowaniem. Nie wartościuje ról pod względem wielkości i granie epizodów także sprawia mu ogromną przyjemność.
 • "Na dobre i na złe": Jubileueszowy tort na planie serialu

  "Na dobre i na złe": Jubileueszowy tort na planie serialu

  Serial "Na dobre i na złe" osiągnął pełnoletniość. Historia o lekarzach ze szpitala w Leśnej Górze gości na antenie TVP 2 już 18 lat! Dokładnie 18 lat od debiutu, na planie serialowego szpitala w podwarszawskiej Falenicy, odbyło się spotkanie mediów z aktorami i producentami "Na dobre i na złe".
 • Serial "Na dobre i na złe" świętuje 18. urodziny

  Serial "Na dobre i na złe" świętuje 18. urodziny

  7 listopada najpopularniejszy serial medyczny w Polsce kończy 18 lat. W środę, 8 listopada, o godzinie 20.40 w TVP2 zostanie wyemitowany 684. odcinek "Na dobre i na złe", a ekipa produkcyjna spędzi 3490. dzień na planie kultowego szpitala w Leśnej Górze.
 • "Na dobre i na złe": Szpital? Tylko w Leśnej Górze!

  "Na dobre i na złe": Szpital? Tylko w Leśnej Górze!

  Zdjęcia rentgenowskie wieszane do góry nogami, wybuchy śmiechu przy stawianiu diagnozy i przyjaźnie, które przetrwały do dziś. - Nikt nie przypuszczał, że serial "Na dobre i na złe" będzie takim hitem - mówią aktorzy.
 • "Na dobre i na złe": Leśna Góra po wakacjach!

  "Na dobre i na złe": Leśna Góra po wakacjach!

  Co spotka bohaterów serialu "Na dobre i na złe" w nowym sezonie? Już teraz zdradzamy, co wydarzy się w Leśnej Górze po wakacjach.

Filmy - Na dobre i na złe (44)