Na dobre i na złe

Artykuły - Na dobre i na złe (1033)

 • Śmierć w "Na dobre i na złe". Lubiana bohaterka pożegna się z życiem

  Śmierć w "Na dobre i na złe". Lubiana bohaterka pożegna się z życiem

  Nowe odcinki serialu "Na dobre i na złe" będą miały iście dramatyczny przebieg. Jak podają media, w Leśnej Górze dojdzie do wybuchu, a wśród poszkodowanych będą zarówno pacjenci, jak i personel medyczny. Jedna z lubianych bohaterek pożegna się z życiem.
 • Sławomir i "ciężarna" Kajra w "Na dobre i na złe": Takiej akcji jeszcze nie było

  Sławomir i "ciężarna" Kajra w "Na dobre i na złe": Takiej akcji jeszcze nie było

  Ostatnio plotkarskie media obiegła informacja o domniemanej ciąży Kajry. Okazało się, że było to przygotowanie do występu w serialu "Na dobre i na złe", w którym pojawi się ze swoim mężem - Sławomirem.
 • Katarzyna Skrzynecka dzięki widzom zostaje w obsadzie serialu „Na dobre i na złe”

  Katarzyna Skrzynecka dzięki widzom zostaje w obsadzie serialu „Na dobre i na złe”

  Odcinek serialu „Na dobre i na złe”, który zostanie wyemitowany dzisiaj, miał być ostatnim, w którym wystąpi Katarzyna Skrzynecka. Potem jej postać miała zniknąć, a aktorka pożegnać się z ekipą tej produkcji. Tak się jednak nie stanie. Jak poinformowała na Instagramie sama Skrzynecka, scenarzyści zdecydowali się przedłużyć wątek granej przez nią doktor Aliny Fisher. Zdecydowały o tym liczne pozytywne komentarze fanów "Na dobre i na złe", którzy pokochali tę bohaterkę.
 • "Na dobre i na złe": Koronawirus w Leśnej Górze

  "Na dobre i na złe": Koronawirus w Leśnej Górze

  Niedawno informowaliśmy, że producenci "Chirurgów" zamierzają w nowym sezonie serialu poświęcić sporo miejsca walce z pandemią koronawirusa. Jak się okazuje, na podobny pomysł wpadli też twórcy najpopularniejszego polskiego serialu medycznego. Producenci "Na dobre i na złe" potwierdzili PAP Life, że w nowej serii tej produkcji do szpitala w Leśnej Górze trafią pacjenci zarażeni COVID-19.
 • Serialowe ekipy "M jak miłość" i "Na dobre i na złe" wracają na plan?

  Serialowe ekipy "M jak miłość" i "Na dobre i na złe" wracają na plan?

  Trwają intensywne przygotowania do wznowienia produkcji nowych odcinków seriali "M jak miłość" czy "Na dobre i na złe". Prace miały ruszyć w marcu, ale te plany pokrzyżowała pandemia COVID-19.
 • Agnieszka Dygant pochwaliła się babcią. „Ma prawie 90 lat!"

  Agnieszka Dygant pochwaliła się babcią. „Ma prawie 90 lat!"

  Agnieszka Dygant to aktorka znana głównie z ról telewizyjnych. Kobieta rzadko chwali się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych, choć dla babci zrobiła wyjątek.
 • Serial "Na dobre i na złe" ma już 20 lat

  Serial "Na dobre i na złe" ma już 20 lat

  Pierwszy polski serial medyczny ma już 20 lat. 7 listopada 1999 r. na antenie TVP2 wyemitowano pierwszy odcinek "Na dobre i na złe". W tegorocznym, jesiennym sezonie serial oglądało średnio 2,65 mln widzów.
 • Maria Mamona w serialu "Na dobre i na złe"

  Maria Mamona w serialu "Na dobre i na złe"

  Maria Mamona, znana z głównej roli w filmie "Zaćma" oraz serialu "Barwy szczęścia", wystąpi gościnnie w produkcji TVP "Na dobre i na złe".

Filmy - Na dobre i na złe (43)