mysz

Artykuły - Mysz (210)

Filmy - Mysz (14)

 • Kot próbuje złapać mysz... w grze na tablecie

  Oto pogromca wszelkiego niebezpieczeństwa i nieustraszony łowca myszy. Ten kot tak wczuł się w swoją misję, że łapie gryzonie nawet… w grze na tablecie. Nie jest jednak zadowolony, że wymykają mu się one spod jego łapek. (STORYFUL/x-news)
 • Czy nowa zabawka przypadnie mu do gustu?

  Kot otrzymał nową zabawkę od właścicieli - mysz, za którą mógłby biegać. Ale czy przypadnie mu ona do gustu? Na filmiku nie wydaje się zbyt szczęśliwy, wygląda na bardziej przerażonego.
 • Mysz doprowadziła kota do szału

  Ta scena rozbawiła wielu przechodniów Nowego Jorku. Mysz wyraźnie droczy się z kotem przebywającym za szklanymi drzwiami. Kot, kierując się instynktem, za wszelką cenę chciał złapać biegającą wokół niego gryzonia, jednak był on poza zasięgiem. Po pewnym czasie mysz, usatysfakcjonowana skutecznym rozdrażnieniem kota, radośnie oddaliła się od niego. (STORYFUL/x-news)
 • Uratowana myszka nabrała sił

  Ośrodek opieki nad zwierzętami w Hampshire zajmuje się ratowaniem dzikich osobników. Jednym z podopiecznych ośrodka była mysz, która poddana została rehabilitacji. Dzięki dokarmieniu oraz opiece zwierzątko doszło do siebie. W przeciągu kilku dni mały gryzoń zostanie wypuszczony na wolność lub znajdzie nowy dom. (STORYFUL/x-news)