mysz

Artykuły - Mysz (215)

 • Najszybsza na świecie myszka do gier

  Najszybsza na świecie myszka do gier

  Firma Razer zaprezentowała swoją nową, autorską technologię - Razer HyperPolling, która debiutuje wraz z nową myszką Viper 8KHz – pierwszym na świecie gryzoniem z częstotliwością raportowania (polling rate) 8000 Hz.
 • Nowe akcesoria gamingowe MSI

  Nowe akcesoria gamingowe MSI

  MSI prezentuje nowe akcesoria gamingowe dla graczy. Główną nowością są nauszne słuchawki IMMERSE GH61.
 • Nowy ergonomiczny trackball Logitech ERGO M575

  Nowy ergonomiczny trackball Logitech ERGO M575

  Logitech zaprezentował dziś nowy, bezprzewodowy trackball ERGO M575. Jest to elegancka mysz, którą można sterować za pomocą samego kciuka.
 • Nowa mysz bezprzewodowa Logitech M190

  Nowa mysz bezprzewodowa Logitech M190

  Firma Logitech przedstawiła pełnowymiarową mysz, która została zaprojektowana z myślą o większych dłoniach. Logitech M190 łączy w sobie technologię bezprzewodową, wysoki komfort użytkowania oraz prostą nawigację razem z jakością i precyzją.
 • Razer zaprezentował akcesoria do użytku biurowego

  Razer zaprezentował akcesoria do użytku biurowego

  Słynna gamingowa marka znana ze swych wyróżniających się i święcących urządzeń dla graczy, przygotowała tym razem coś skromniejszego. Productivity Suite to akcesoria stworzone dla efektywnej pracy w biurze.
 • Logitech G604 – test myszki

  Logitech G604 – test myszki

  Marka Logitech wprowadziła do sprzedaży nową, bezprzewodową mysz G604 Lightspeed Wireless Gaming. Jak twierdzi producent, jest ona wprost stworzona do gier MMO i Battle Royale, a przy tym oferuje równie wielką dokładność co odpowiedniki z kablem. Ile jest w tym prawdy?
 • Apple chce opatentować zmiennokształtną mysz

  Apple chce opatentować zmiennokształtną mysz

  Z niedawno odkrytego wniosku patentowego może wynikać, że Apple chce stworzyć mysz komputerową, zdolną zmienić swój kształt.
 • Razer Basilisk Ultimate i Basilisk X HyperSpeed

  Razer Basilisk Ultimate i Basilisk X HyperSpeed

  Marka Razer ogłosiła premierę dwóch nowych myszek bezprzewodowych, przygotowanych specjalnie pod kątem wymagających graczy.
 • Cooler Master MM711 - ultralekka mysz dla graczy

  Cooler Master MM711 - ultralekka mysz dla graczy

  Marka Cooler Master zaprezentowała mysz dla osób ceniących sobie możliwość personalizacji.

Filmy - Mysz (2)

 • Trochę rozrywki w pracy? Zróbmy to tak!

  Niespodzianka! Mężczyzna nie spodziewał się, że za chwilę przed nogami prześmignie mu mała mysz. Gdy tylko ją zobaczył, zaczął skakać i piszczeć niczym śpiewak operowy! Jeszcze nie wiedział, że to tylko żart kolegów, a mysz, choć w momencie grozy wydawała się jak najbardziej prawdziwa, to tylko zabawka.
 • Czy nowa zabawka przypadnie mu do gustu?

  Kot otrzymał nową zabawkę od właścicieli - mysz, za którą mógłby biegać. Ale czy przypadnie mu ona do gustu? Na filmiku nie wydaje się zbyt szczęśliwy, wygląda na bardziej przerażonego.