mysz

Artykuły - Mysz (212)

Filmy - Mysz (15)

 • Trochę rozrywki w pracy? Zróbmy to tak!

  Niespodzianka! Mężczyzna nie spodziewał się, że za chwilę przed nogami prześmignie mu mała mysz. Gdy tylko ją zobaczył, zaczął skakać i piszczeć niczym śpiewak operowy! Jeszcze nie wiedział, że to tylko żart kolegów, a mysz, choć w momencie grozy wydawała się jak najbardziej prawdziwa, to tylko zabawka.
 • Kot próbuje złapać mysz... w grze na tablecie

  Oto pogromca wszelkiego niebezpieczeństwa i nieustraszony łowca myszy. Ten kot tak wczuł się w swoją misję, że łapie gryzonie nawet… w grze na tablecie. Nie jest jednak zadowolony, że wymykają mu się one spod jego łapek. (STORYFUL/x-news)
 • Czy nowa zabawka przypadnie mu do gustu?

  Kot otrzymał nową zabawkę od właścicieli - mysz, za którą mógłby biegać. Ale czy przypadnie mu ona do gustu? Na filmiku nie wydaje się zbyt szczęśliwy, wygląda na bardziej przerażonego.
 • Mysz doprowadziła kota do szału

  Ta scena rozbawiła wielu przechodniów Nowego Jorku. Mysz wyraźnie droczy się z kotem przebywającym za szklanymi drzwiami. Kot, kierując się instynktem, za wszelką cenę chciał złapać biegającą wokół niego gryzonia, jednak był on poza zasięgiem. Po pewnym czasie mysz, usatysfakcjonowana skutecznym rozdrażnieniem kota, radośnie oddaliła się od niego. (STORYFUL/x-news)