Mysłowice

Synonimy:
Mysłowicach,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Mysłowice (119)

 • Firma UPS otworzyła nowe centrum przeładunkowe w Mysłowicach

  Firma UPS otworzyła nowe centrum przeładunkowe w Mysłowicach

  Firma kurierska UPS otworzyła we wtorek nowe centrum przeładunkowe w Mysłowicach (Śląskie), które zastąpiło trzykrotnie mniejszy obiekt tego typu w Katowicach. Inwestycja jest częścią wartego 2 mld USD planu inwestycyjnego tej amerykańskiej firmy w Europie.
 • Mysłowice: Matka chciała utopić trójkę dzieci

  Mysłowice: Matka chciała utopić trójkę dzieci

  W Mysłowicach o mały włos nie doszło do tragedii. 25-letnia matka zamierzała utopić trójkę swoich dzieci w wieku 2, 3 i 6 lat, a potem miała popełnić samobójstwo. Kobieta była pod wpływem alkoholu. Została zatrzymana przez policjantów w parku, gdy szła w stronę rzeki Przemszy.
 • ​Mysłowice: Jest śledztwo po kontrowersyjnej interwencji policji

  ​Mysłowice: Jest śledztwo po kontrowersyjnej interwencji policji

  Podczas sylwestrowej nocy policjant strzelił do 19-latka z siekierą, trafił jednak jego 16-letnią towarzyszkę. 19-latek usłyszał zarzut napaści na funkcjonariusza policji. Młody mężczyzna twierdzi, że doszło do nieporozumienia. Prokuratura zajmie się również zachowaniem policjanta.
 • Mysłowice: Wypadek w kopalni. Są ranni

  Mysłowice: Wypadek w kopalni. Są ranni

  W KWK Mysłowice-Wesoła najprawdopodobniej doszło do zapalenia metanu - poinformował rzecznik Katowickiego Holdingu Węglowego Wojciech Jaros. W strefie zagrożenia było 37 górników. Większość z nich jest już na powierzchni. Najciężej ranni trafili do Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich.
 • Mysłowice: Nowy festiwal Behind The Trees

  Mysłowice: Nowy festiwal Behind The Trees

  Artur Rojek, Andrzej Smolik i Kaliber 44 to gwiazdy pierwszej edycji festiwalu Behind The Trees, który odbędzie się 13 września w Mysłowicach. Dzięki imprezie miasto, w którym przez kilka lat odbywał się OFF Festival, chce wrócić na festiwalową mapę Polski.
 • Behind The Trees: Nowy festiwal w Mysłowicach

  Behind The Trees: Nowy festiwal w Mysłowicach

  Artur Rojek, Kaliber 44 i Smolik to główne gwiazdy nowego festiwalu Behind The Trees, dzięki któremu Mysłowice wracają na festiwalową mapę Polski.
 • CBA analizuje sprawę szpitala w Mysłowicach

  CBA analizuje sprawę szpitala w Mysłowicach

  Centralne Biuro Antykorupcyjne analizuje dokumenty dotyczące sprzedaży przez samorząd Mysłowic szpitala. Placówkę za 135 tysięcy złotych kupiła spółka związana z dwójką lokalnych radnych Platformy Obywatelskiej.
 • "Fakt": Politycy PO kupują szpitale za bezcen

  "Fakt": Politycy PO kupują szpitale za bezcen

  Radni Platformy przejmują od samorządów lokalne lecznice po śmiesznych cenach - donosi dzisiejszy "Fakt".
 • Materia kręci w kopalni (teledysk "B17")

  Materia kręci w kopalni (teledysk "B17")

  Laureaci drugiego miejsca w piątej edycji "Must Be The Music", metalowa Materia zakończyła zdjęcia do teledysku "B17". Zdjęcia powstawały w kopalni Mysłowice.
 • A4 za darmo. 10 kilometrów

  A4 za darmo. 10 kilometrów

  Przejazd blisko 10-kilometrowym odcinkiem autostrady A4 między Katowicami a węzłem Brzęczkowice w Mysłowicach pozostanie bezpłatny - informuje zarządzająca drogą spółka Stalexport Autostrada Małopolska (SAM).