myć

Artykuły - Myć (88)

 • Jak i czym myć podłogi?

  Jak i czym myć podłogi?

  Panele zmywaj zawsze zgodnie z kierunkiem ich ułożenia. Dzięki temu smugi nie będą widoczne. Zawsze mocno wyżymaj szmatkę lub mop, którym zmywasz panele. Inaczej, pod wpływem nadmiernej wilgoci, wierzchnia warstwa paneli zacznie się odkształcać.
 • Czy można myć włosy codziennie?

  Czy można myć włosy codziennie?

  Mam tłuste włosy i czuję się dobrze tylko wtedy, gdy myję je codziennie. Słyszę jednak sprzeczne opinie na temat tego, czy można tak robić.
 • Skuteczne sposoby na mycie okien. Krok po kroku

  Skuteczne sposoby na mycie okien. Krok po kroku

  Nie lubisz myć okien? Przekonaj się, jakie to proste!
 • Minister Muchę interesuje mycie okien

  Minister Muchę interesuje mycie okien

  Resort sportu zapłaci 75 tys. zł za badanie naszej aktywności fizycznej. Ankieterzy zapytają 2 tysiące Polaków m.in. o pracę, o to, jak często zamiatają, zmywają podłogę czy myją okna - donosi "Rzeczpospolita".
 • Koniec z myciem samochodów

  Koniec z myciem samochodów

  Mycie samochodu jest powszechnie nielubianą czynnością. Większość kierowców marzy o karoserii całkowicie odpornej na zabrudzenia, a dzięki naukowcom z Politechniki w Eindhoven w przyszłości takowa może faktycznie powstać.
 • "Panorama" myli się najczęściej

  "Panorama" myli się najczęściej

  Flagowy serwis informacyjny TVP2 zalicza najwięcej wpadek antenowych spośród wszystkich programów tego typu. "Panorama" prowadzi w niechlubnym rankingu już drugi miesiąc z rzędu - tym razem ze znaczną przewagą.
 • Czy częste mycie rąk zapobiega infekcjom?

  Czy częste mycie rąk zapobiega infekcjom?

  Ostatnio w mediach pojawiają się wypowiedzi ekspertów, podkreślające ogromną rolę higieny w zapobieganiu różnego typu chorobom.
 • E-myto dla osobówek

  E-myto dla osobówek

  Od 1 czerwca kierowcy samochodów osobowych będą mogli korzystać z systemu elektronicznego poboru opłat na państwowych autostradach. Ma to być alternatywa dla tradycyjnego uiszczania opłat na bramkach - informuje "Gazeta Wyborcza".
 • Mycie ząbków

  Mycie ząbków

  Ich właściwa pielęgnacja to klucz do sukcesu, czyli zdrowego i pięknego uśmiechu w przyszłości. Podpowiadamy, jak go brzdącowi zapewnić.
 • System e-myta dziurawy. Będzie milionowa kara

  Ponad 30 milionów złotych za nieszczelne e-myto będzie musiał zapłacić wykonawca systemu, firma Kapsch - ustalił reporter RMF FM Paweł Świąder. To nieoficjalna jeszcze wysokość rekompensaty za źle działający system opłat dla ciężarówek.