myć

Artykuły - Myć (146)

 • Jak i czym myć podłogi?

  Jak i czym myć podłogi?

  Panele zmywaj zawsze zgodnie z kierunkiem ich ułożenia. Dzięki temu smugi nie będą widoczne. Zawsze mocno wyżymaj szmatkę lub mop, którym zmywasz panele. Inaczej, pod wpływem nadmiernej wilgoci, wierzchnia warstwa paneli zacznie się odkształcać.
 • Czy można myć włosy codziennie?

  Czy można myć włosy codziennie?

  Mam tłuste włosy i czuję się dobrze tylko wtedy, gdy myję je codziennie. Słyszę jednak sprzeczne opinie na temat tego, czy można tak robić.
 • Skuteczne sposoby na mycie okien. Krok po kroku

  Skuteczne sposoby na mycie okien. Krok po kroku

  Nie lubisz myć okien? Przekonaj się, jakie to proste!
 • 5 kroków by... umyć dziecko na sucho

  5 kroków by... umyć dziecko na sucho

  Twoje dziecko jest bardzo marudne i wiesz, że ostatnią rzeczą, na jaką ma ochotę jest kąpiel? Albo znalazłaś się w sytuacji, których uniemożliwia tradycyjną, pełna rytuałów kąpiel? Barbara Jaworska, położna radzi, jak umyć dziecko na sucho, i uzyskać zbliżony efekt.
 • Muchę interesuje mycie okien

  Muchę interesuje mycie okien

  Resort sportu zapłaci 75 tys. zł za badanie naszej aktywności fizycznej. Ankieterzy zapytają 2 tysiące Polaków m.in. o pracą, o to, jak często zamiatają, zmywają podłogę czy myją okna - donosi "Rzeczpospolita".
 • Minister Muchę interesuje mycie okien

  Minister Muchę interesuje mycie okien

  Resort sportu zapłaci 75 tys. zł za badanie naszej aktywności fizycznej. Ankieterzy zapytają 2 tysiące Polaków m.in. o pracę, o to, jak często zamiatają, zmywają podłogę czy myją okna - donosi "Rzeczpospolita".
 • Koniec z myciem samochodów

  Koniec z myciem samochodów

  Mycie samochodu jest powszechnie nielubianą czynnością. Większość kierowców marzy o karoserii całkowicie odpornej na zabrudzenia, a dzięki naukowcom z Politechniki w Eindhoven w przyszłości takowa może faktycznie powstać.
 • Pozory mylą - policja ostrzega

  Pozory mylą - policja ostrzega

  Uzbrojony w ochraniacze wojownik Ninja na motocyklu, którego zobaczysz dziś po drodze do domu lub pracy, może okazać się młodą mamą, ratownikiem medycznym, księdzem lub strażakiem. Pozory mylą, ostrzega śląska policja w kolejnej, trzeciej już, odsłonie Kampanii Motocyklowej "Szacunek+Zrozumienie+Rozwaga=Bezpieczeństwo" pokazując zdjęcia piątki motocyklistów w strojach codziennych oraz motocyklowych.