My

Artykuły - My (140)

 • Cherrypick Games publikuje wyniki po trzech kwartałach

  Cherrypick Games, notowany na NewConnect producent gier mobilnych, w okresie od stycznia do września wypracował 9,3 mln zł przychodów. W tym czasie zysk netto ukształtował się na poziomie 1,8 mln zł. 1 listopada swoją premierę miała najważniejsza produkcja studia My Beauty Spa: Stars & Stories, a już za niespełna dwa tygodnie na globalny rynek trafi Project Fame.
 • Przyszłe supermocarstwa to królowie danych

  Przyszłe supermocarstwa to królowie danych

  Spośród 7 mld ludzi na świecie 6 mld nie przejmuje się Europą, jej wartościami ani historią. Ludzie ci chcą osiągnąć ten sam sukces, co my, jednak nie na naszych zasadach - mówi Steen Jakobsen, główny ekonomista Saxo Banku.
 • Ustalenie dat premiery gier „My Beauty Spa: Stars & Stories” oraz „Project Fame”

  Raport bieżący nr 15/2018Podstawa Prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.Zarząd Cherrypick Games S.A. informuje, iż na dzień 1 listopada 2018 r. planowana jest premiera gry "My Beauty Spa: Stars & Stories” – gry opartej na założeniach dotychczasowego hitu studia My Hospital. Natomiast na dzień 8 listopada 2018 r. planowana jest premiera "Project Fame” - clickera dedykowanego kobietom. Podane terminy mogą nieznacznie ulec zmianie ze względu na prowadzone
 • Wyznaczenie daty premiery My Brother Rabbit

  Raport bieżący nr 28/2018Podstawa Prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.Zarząd Artifex Mundi S.A. z siedzibą w Zabrzu ("Spółka”) informuje o podjęciu, w dniu dzisiejszym, decyzji o ustaleniu daty premiery gry My Brother Rabbit ("Gra) na 21 września 2018 r. W tym terminie gra zostanie wydana w wersji na platformy PC, PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch. My Brother Rabbit to gra przygodowa typu Point'n'Click, opowiadająca o rodzeństwie, które
 • Nowa moneta kolekcjonerska: "My Polacy dumni i wolni 1918 - 2018"

  Nowa moneta kolekcjonerska: "My Polacy dumni i wolni 1918 - 2018"

  14 sierpnia 2018 roku Narodowy Bank Polski wprowadza do obiegu srebrną monetę o nominale 10 zł "My Polacy dumni i wolni 1918 - 2018".
 • Cherrypick Games testuje swój największy produkt

  My Beauty Spa: Stars & Stories - największa gra warszawskiego Cherrypick Games - trafiła do fazy soft-lauch. Pierwsze przeprowadzone przez studio testy, wypadły znacznie powyżej oczekiwań dewelopera. Gra bazuje na sprawdzonych założeniach najbardziej znanego tytułu studia - My Hospital, który dzięki milionowym pobraniom, osiągnął wielki sukces monetyzacyjny. Deweloper liczy, że My Beauty Spa: Stars & Stories powtórzy sukces dotychczasowego hitu spółki.
 • Początek kampanii promocyjnej My Brother Rabbit

  Raport bieżący nr 17/2018Podstawa Prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.Zarząd Artifex Mundi S.A. z siedzibą w Zabrzu ("Spółka”) informuje o podjęciu decyzji o rozpoczęciu, w dniu dzisiejszym, kampanii promocyjno-marketingowej gry My Brother Rabbit ("Gra). My Brother Rabbit to gra przygodowa typu Point'n'Click, opowiadająca o rodzeństwie, które próbuje poradzić sobie z trudną rzeczywistością, szukając oparcia i inspiracji w świecie wyobraźni. M
 • Cherrypick Games przyspiesza produkcję "Crime Stories"

  Cherrypick Games rozpoczęło prace nad nową grą dla kobiet o roboczym tytule "Crime Stories", która będzie kolejnym kluczowym projektem spółki po "My Hospital" i "My Beauty Spa: Stars & Stories".
 • Pod wirtualną lupą

  Pod wirtualną lupą

  Życie milionów Polaków jest codziennie i precyzyjnie monitorowane, choć żaden z nich wprost nie wyrażał na to zgody. Posiadacze tych danych wiedzą o naszym życiu więcej, niż my sami, ale jest to całkowicie legalne. Mamy się bać? Niekoniecznie.
 • Cherrypick Games w przełomowym roku

  Cherrypick Games zanotował w 2017 roku przychody w wysokości 15,7 mln zł i 4,3 mln zł zysku netto. Wynik EBITDA wyniósł 6,2 mln zł - w Memorandum Informacyjnym związanym z publiczną ofertą akcji Spółka zakładała, że będzie to 4,4 mln zł. Świetne wyniki zostały osiągnięte przede wszystkim dzięki sukcesowi gry My Hospital.

Filmy - My (1)