MWC

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
MWC ,

Artykuły - MWC (18)

 • Znamy datę premiery i specyfikację Samsunga Galaxy S5?

  Znamy datę premiery i specyfikację Samsunga Galaxy S5?

  Serwis Slashgear donosi, że Samsung Galaxy S5 może zadebiutować już w lutym – na targach Mobile World Congress 2014. Przy okazji dowiedzieliśmy się o kilku ciekawych elementach specyfikacji tego urządzenia.
 • MWC 2012 w Barcelonie - podsumowanie

  MWC 2012 w Barcelonie - podsumowanie

  Jak wyglądały targi MWC w 2012 roku? Zapraszamy do sprawdzenia naszego podsumowania.
 • LG zapowiada nową linię urządzeń na MWC 2013

  LG zapowiada nową linię urządzeń na MWC 2013

  Firma LG zapowiedziała dziś na Facebooku, że już wkrótce zaprezentuje nową linię urządzeń.
 • Nowe urządzenia z serii Galaxy na MWC 2013

  Nowe urządzenia z serii Galaxy na MWC 2013

  Pod koniec lutego w Barcelonie odbywać się będą targi MWC 2013, które są obecnie najważniejszym wydarzeniem roku dla branży urządzeń mobilnych. To tutaj wielu producentów prezentuje swoje nowości, niejednokrotnie pozwalając na wgląd w przyszłość. Na targach obecna będzie również firma Samsung, która potwierdziła, że możemy spodziewać się kilku nowości z linii Galaxy.
 • Galaxy Q ze składanym ekranem i inne nowości Samsunga na MWC 2013

  Galaxy Q ze składanym ekranem i inne nowości Samsunga na MWC 2013

  Samsung świetnie radzi sobie na rynku smartfonów z Androidem, co w dużym stopniu zawdzięcza bogatej ofercie. W tym roku sytuacja się nie zmieni i już w pierwszym kwartale Koreańczycy zaleją rynek nowymi słuchawkami.
 • HTC zaprezentuje swoje nowości już 19 lutego

  HTC zaprezentuje swoje nowości już 19 lutego

  Firma HTC prezentowała swoje nowości pierwszego dnia targów Mobile World Congress w Barcelonie. Tym razem będzie jednak inaczej.
 • HTC pracuje nad 5-calowym smartfonem M7

  HTC pracuje nad 5-calowym smartfonem M7

  Według najnowszych, całkowicie nieoficjalnych informacji, już na początku przyszłego roku na rynku ukaże się nowy, 5-calowy smartfon HTC o tajemniczej nazwie M7.
 • Samsung Galaxy S IV na MWC 2013

  Samsung Galaxy S IV na MWC 2013

  Nie minęło nawet pół roku od premiery Samsunga Galaxy S III, a w sieci już teraz pojawiają się pierwsze plotki na temat jego następcy. Według "Korea Times", kolejne wydanie galaktycznego smartfona ujrzymy już w lutym.
 • Spacer po stoisku LG na MWC 2012

  Spacer po stoisku LG na MWC 2012

  Na tegoroczne targi Mobile World Congress firma LG zabrała kilka interesujących urządzeń mobilnych. Wśród nowych konstrukcji koreańskiego giganta znalazły się high-endowe smartfony oraz słuchawki przeznaczonych dla niewymagających konsumentów.
 • Spacer po stoisku Samsunga na MWC 2012

  Spacer po stoisku Samsunga na MWC 2012

  Na targach Mobile World Congress 2012 Samsung miał jedno z największych i najgęściej wypełnionych zwiedzającymi stoisk. Dla postronnych obserwatorów może być to sporym zaskoczeniem, bowiem południowokoreański gigant w Barcelonie nie pokazał niczego rewolucyjnego.

Filmy - MWC (3)

 • MWC 2013: Smartfon Intela

  Na targi MWC 2013 do Barcelony Intel przywiózł swojego autorskiego smartfona, który ma stanowić matrycę dla innych producentów do tworzenia urządzeń opartych na platformie Clover Trail+.
 • MWC 2012 - relacja wideo

  Jakie nowości zaprezentowano na targach telekomunikacyjnych MWC 2012 w Barcelonie
 • Telefony jutra - MWC 2012

  Relacja z największych na świecie targów telekomunikacyjnych - Mobile World Congress w Barcelonie. Jak będzie wyglądać smartfony w najbliższych latach?