muzyka pop

Artykuły - Muzyka pop (14)

 • 17-latka prognozuje: Będzie seks na scenie

  17-latka prognozuje: Będzie seks na scenie

  Pochodząca z Nowej Zelandii wokalistka Lorde skrytykowała współczesne gwiazdy muzyki pop.
 • Są w "Glee", by zniszczyć muzykę pop

  Są w "Glee", by zniszczyć muzykę pop

  Gerard Way z zespołu My Chemical Romance tłumaczy, dlaczego grupa zgodziła się na wykorzystanie najnowszego singla "Sing" w serialu "Glee".
 • Kto śpiewa z playbacku, powinien zostać...

  Kto śpiewa z playbacku, powinien zostać...

  Znany z ostrych wypowiedzi wokalista Elton John zaatakował współczesne gwiazdy muzyki pop. Jednocześnie gwiazdor zarezerwował słowa pochwały dla Lady GaGi.
 • Alexander Rybak otwiera oczy

  Alexander Rybak otwiera oczy

  - Chciałem otworzyć młodym ludziom oczy na różnych artystów, różne gatunki, dlatego właśnie nagrałem bardzo eksperymentalny album - eksperymentalny, ale wpadający w ucho; to wciąż jest muzyka pop - tak o płycie "No Boundaries" mówi INTERIA.PL Alexander Rybak, laureat Eurowizji 2009.
 • Britney niszczy muzykę pop?

  Britney niszczy muzykę pop?

  Lionel Richie w ostrych słowach wypowiedział się na temat praktyk koncertowych Britney Spears i innych gwiazd popu.
 • Najlepiej zarabiające gwiazdy sceny muzycznej

  Najlepiej zarabiające gwiazdy sceny muzycznej

  Muzyka Pop od dawna kojarzy się z młodzieżą. Jednak, jeśli chodzi o inkasowanie największych zysków w branży, nikt nie przebije oldboyów. The Rolling Stones, Madonna i Elton John nie uchodzą już raczej za młode talenty, jednak to właśnie oni i inni weterani sceny należą, według Forbes'a, do najlepiej zarabiających przedstawicieli branży muzycznej.
 • Britney Spears nie lubi być w ciąży

  Britney Spears nie lubi być w ciąży

  Amerykańska gwiazda muzyka pop Britney Spears uważa, że ciąża wcale nie uczyniła jej "piękniejszą i bardziej promieniującą". Nie przeszkodziło to jednak wokalistce wziąć udziału w kontrowersyjnej sesji zdjęciowej dla magazynu "Harper's Bazaar", podczas której dała się sfotografować nago będąc w ciąży.
 • Brodka i Dąbrowska na remis

  Brodka i Dąbrowska na remis

  Na pytanie który z polskich albumów powinien otrzymać nagrodę Fryderyka 2004 w kategorii muzyka pop użytkownicy portalu INTERIA.PL nie udzielili jednoznacznej odpowiedzi. Tyle samo głosów oddano na płyty Moniki Brodki i Ani Dąbrowskiej.
 • Prince: Wiele wymiarów

  Prince: Wiele wymiarów

  "Dzisiejsza muzyka pop jest jednowymiarowa" - uważa Prince. Artysta, który aktualnie święci triumfy w USA, podczas trasy koncertowej promującej jego ostatni album "Musicology", od początku swej kariery starał się nadać swej twórczości nieco większą głębię.
 • Madonna: Najlepiej zarabiająca gwiazda muzyki pop

  Madonna: Najlepiej zarabiająca gwiazda muzyki pop

  Ostatnia płyta zatytułowana "Music" oraz promująca ją trasa "The Drowned World Tour" uczyniły z Madonny najlepiej zarabiającą gwiazdę muzyki pop w Wielkiej Brytanii. Artystka zarobiła w ciągu tego roku 39 milionów dolarów i po raz 11. w karierze znalazła się na szczycie takiego zestawienia.

Filmy - Muzyka pop (3)