muzyka

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Sabrina Carpenter (Film (2008)[Muzika] Reż.Juraj Nvota) ,

Artykuły - Muzyka (3457)

 • Festiwal ZEW się budzi przeniesiony na 2022. W tym roku Mała Scena ZEW się budzi

  Festiwal ZEW się budzi przeniesiony na 2022. W tym roku Mała Scena ZEW się budzi

  Ze względu na brak możliwości otrzymania od władz pozwolenia na organizacje imprezy masowej oraz cały czas obecne ryzyko epidemiologiczne, III edycja Festiwalu ZEW się budzi, zaplanowana na 26-27 czerwca 2021, została przeniesiona na przyszły rok i odbędzie się w dniach 24 - 26 czerwca 2022, poinformowali organizatorzy. Jednak fani muzyki i Bieszczad nie zostają z niczym - w dniach 25-26 czerwca odbędzie się mniejsze wydarzenie - Mała Scena ZEW się budzi. Zagrają: KSU, Acid Drinkers, Fanfara Awantura, SIQ, 4 Szmery oraz laureaci konkursu Odkrycia ZEW.
 • Słuchawki Bluetooth od Xiaomi – czy warto?

  Słuchawki Bluetooth od Xiaomi – czy warto?

  Możliwość korzystania z urządzeń bez kabli sprawia, że użytkowanie takich sprzętów staje się łatwiejsze. W przypadku wielu rozwiązań ma to szczególne znaczenie, czego doskonałym przykładem są słuchawki. Czy brak przewodów ma wyłącznie zalety? Które słuchawki Bluetooth od Xiaomi warto wybrać?
 • Jakub Moder trafił do rapu. "Bo w tej grze nie ma lepszych"

  Jakub Moder trafił do rapu. "Bo w tej grze nie ma lepszych"

  Rzadko się zdarza, aby polski piłkarz stał się bohaterem rapu. Tak się stało w wypadku nie Roberta Lewandowskiego, ale Jakuba Modera. Trafił on do utworu młodego rapera z Poznania nagrywającego pod pseudonimem Fkol. "Chociaż 15 na plecach, to ja zawsze będę pierwszy" - śpiewa
 • Sounbar - alternatywa dla kina domowego

  Sounbar - alternatywa dla kina domowego

  Nawet najlepszy, najbardziej trzymający w napięciu film nie wywrze na nas dobrego wrażenia, jeśli nie będzie oglądany z dobrym dźwiękiem. Zastanawiałeś się kiedyś, jaka rolę odgrywa dźwięk w filmie? Ogromny! To właśnie dlatego szukamy rozwiązań, by był on jeszcze lepszy, pełniejszy. Przedstawiamy Ci skuteczne rozwiązanie na podniesienie jakości dźwięku z telewizora- soundbar.
 • Szybka muzyka ułatwia ćwiczenia fizyczne

  Szybka muzyka ułatwia ćwiczenia fizyczne

  Nowe badania wykazały, że słuchanie energetycznej muzyki podczas ćwiczeń może poprawiać ogólną wydolność fizyczną.
 • Muzyka poprawia wyniki na egzaminach

  Muzyka poprawia wyniki na egzaminach

  Licealiści uczący się gry na instrumencie, grający w zespole lub w inny sposób podwyższający swoje kwalifikacje muzyczne, osiągają wyższe wyniki na egzaminach z języka i przedmiotów ścisłych – czytamy na łamach „Journal of Educational Psychology”.
 • Muzyka wspomaga rozwój mózgów wcześniaków

  Muzyka wspomaga rozwój mózgów wcześniaków

  Dzięki słuchaniu muzyki w mózgach wcześniaków lepiej rozwijają się sieci neuronów odpowiedzialne za bodźce sensoryczne i funkcje poznawcze - przekonują szwajcarscy naukowcy, których wnioski publikuje pismo "Proceedings of the National Academy of Sciences".
 • Muzyka poprawia komunikację społeczną autystycznych dzieci

  Muzyka poprawia komunikację społeczną autystycznych dzieci

  Śpiewanie lub gra na instrumentach muzycznych pod kierunkiem terapeuty może poprawić zdolność autystycznych dzieci do społecznej komunikacji, zwiększyć liczbę połączeń w mózgu oraz podnieść jakość życia ich rodziny – informuje pismo „Translational Psychiatry”.

Filmy - Muzyka (325)