muzyk

Artykuły - Muzyk (75)

Filmy - Muzyk (5)

 • Młody fan podczas prób ulubionej grupy. Oto efekty

  Chłopiec jest wielkim fanem grupy muzyków grających tradycyjną irlandzką muzykę. Kiedy miał tylko okazję, dołączył do nich podczas prób. Oto efekty.
 • Andrzej Zaucha (1949-1991)

  Wraz z jego śmiercią skończyła się pewna epoka w polskiej kulturze. Andrzej Zaucha, wokalista, perkusista, saksofonista, a także aktor w dniu śmierci miał zaledwie 42 lata.
 • Kocha grać ponad wszystko

  Różowy fortepian, puszka piwa, padający śnieg i śpiewający półnagi mężczyzna. Czy może być coś równie absurdalnego? Jak widać prawdziwej miłości do muzyki nic nie może powstrzymać. Mimo wszystko przeziębienie odważny meloman ma w tym wypadku gwarantowane.
 • Brutalny mord na znanym muzyku

  Meksykanie pożegnali jednego z najpopularniejszych artystów w tym kraju. Aldo Sarabia występował w znanym i wielokrotnie nagradzanym zespole Banda el Recodo, który ma na koncie między innymi kilkanaście Latin Grammy Awards. W ostatniej drodze towarzyszyli Aldo koledzy z zespołu. To właśnie oni w ubiegłym tygodniu zgłosili policji jego zaginięcie… Szybko okazało się, że muzyka spotkał tragiczny los. Jego ciało znaleziono na terenie położonego nad Pacyfikiem kurortu Mazatlan. Twarz artysty była zmasakrowana od uderzeń tępym narzędziem, a na szyi widoczny był ślad po kuli. Według śledczych, muzyk został zamordowany przez swoją własną żonę i jej kochanka. Kobieta zaprosiła męża na romantyczną kolację. Kiedy wsiedli do samochodu, z bagażnika SUV-a wyskoczył ukryty w nim wspólnik wiarołomnej małżonki, uzbrojony w pistolet. Artysta nie miał żadnych szans...