muzyczne

Artykuły - Muzyczne (591)

 • Nie ma chętnych na bilety. Brakuje pieniędzy

  Nie ma chętnych na bilety. Brakuje pieniędzy

  W bieżącym roku jest więcej biletów na imprezy muzyczne i sportowe niż chętnych.
 • Rocksmith 2014: Co zagramy, jak zagramy?

  Rocksmith 2014: Co zagramy, jak zagramy?

  Twórcy nowej odsłony Rocksmith opublikowali pełną listę kawałków, które przyjdzie nam zagrać w nadchodzącej części gitarowego symulatora.
 • Metallica zabrzmi jak nigdy dotąd

  Metallica zabrzmi jak nigdy dotąd

  Już od piątku, 4 października, w kinach w całej Polsce zobaczyć można muzyczne widowisko w 3D "Metallica Through the Never".
 • Muzyczne mikroświaty Alberto Iglesiasa - koncert inauguracyjny FMF

  Muzyczne mikroświaty Alberto Iglesiasa - koncert inauguracyjny FMF

  Muzyka w filmie tworzy nierozerwalną, integralną całość. Nic dziwnego, że słuchając jej w oderwaniu od obrazu, przed oczami wciąż mamy bohaterów, sytuacje, które zapadły nam w pamięci i przeplatające się ważne dla fabuły wątki. Życzeniem Alberto Iglesiasa, bohatera pierwszego dnia 6. FMF - Festiwalu Muzyki Filmowej, było, aby jego muzyka zaistniała w czysto koncertowej postaci.
 • Agnes Obel przed premierą (odsłuch płyty "Aventine")

  Agnes Obel przed premierą (odsłuch płyty "Aventine")

  Na naszych stronach możecie przedpremierowo posłuchać płyty "Aventine" duńskiej wokalistki Agnes Obel, reklamowanej jako "muzyczne odkrycie ostatnich lat".
 • Teatr Muzyczny po remoncie inauguruje sezon artystyczny

  "Księżniczką Czardasza" Emmericha Kalmana nowy sezon artystyczny rozpoczyna w piątek Teatr Muzyczny w Poznaniu. Placówka w trakcie zakończonego właśnie remontu zyskała nowy wystrój.
 • Natalia Sikora

  Natalia z wykształcenia jest aktorką. Pierwsze kroki muzyczne stawiała z zespołem MAGMEN w Słupsku, kiedy miała 13 lat. To było prawdziwe ciężkie, osadzone, męskie granie w imię rocka, hard rocka i bluesa. W tym okresie zaczęła intensywnie odwiedzać muzyczne i teatralne konkursy, przeglądy i festiwale w Polsce i nie tylko. Występuje z pianistą Piotrem Proniukiem, z którym tworzą skład SikoraProniukDuo. Od 2013 roku jest na stałe aktorką Teatru Polskiego w Warszawie, udziela się także w off-o