Muzeum Zabawek i Zabawy

Artykuły - Muzeum Zabawek i Zabawy (12)

 • Szopki z całego świata w Muzeum Zabawek

  Szopki z całego świata w Muzeum Zabawek

  Mieszczące się w naparstku czy makówce, wykonane z soli, kory czy mchu - wystawę szopek z różnych stron świata otwarto we wtorek w Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach.
 • Wystawa szopek w Muzeum Zabawek w Kielcach

  Kolekcję szopek bożonarodzeniowych z całego świata będzie można oglądać od wtorku na wystawie "Przybieżeli do Betlejem" w Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach.
 • Wystawa zabawek z czasów wojny

  Wystawa zabawek z czasów wojny

  Miś ocalały z powstania warszawskiego, gałgankowa lalka z Kazachstanu czy mebelki wykonane przez więźniów Auschwitz-Birkenau można oglądać na wystawie w Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach.
 • Dzieci nakręciły "Kilka animowanych historii"

  Film "Kilka animowanych historii" nakręciły dzieci w ramach letnich warsztatów animacji, które odbywały się w czasie wakacji w Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach.
 • LabDesign powstał przy Parku Technologicznym

  Klaster wzorniczy LabDesign - platforma współpracy w zakresie wzornictwa przemysłowego i użytkowego - powstał przy Kieleckim Parku Technologicznym. Wzornictwo przemysłowe, jako przedsięwzięcie interdyscyplinarne ma ogromny wpływ na rozwoju regionu - mówią założyciele.
 • W świecie Danny'ego Boya

  W świecie Danny'ego Boya

  Scenografię z filmu "Danny Boy" - jednej z najnowszych animacji łódzkiego Studia Se-ma-for - oglądać można od wtorku w Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach. Placówka zorganizowała ferie z animacją.
 • "Laboratorium Zabawy" w Kielcach

  "Laboratorium Zabawy" w Kielcach

  Seminarium "Kształtowanie wśród dzieci postaw proinnowacyjnych" odbędzie się 27 kwietnia (godz. 10.00) w Muzeum Zabawek i Zabawy w ramach projektu "Laboratorium Zabawy - kształtowanie wśród dzieci postaw proinnowacyjnych".
 • Kielce: Powstało igloo dla WOŚP

  Cały dzień pracownicy Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach budowali w sobotę "śnieżny oddział" tej instytucji. W niedzielę w igloo umieszczą eksponat-niespodziankę, a zwiedzanie budowli będzie możliwe po wrzuceniu datku na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.