mutant

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Mutant (Film (1997)[Mimic] Reż.Guillermo del Toro) ,

Artykuły - Mutant (20)

 • Dwugłowe ciele urodzone w Polsce

  Dwugłowe ciele urodzone w Polsce

  Na pewnej polskiej farmie urodziło się dwugłowe cielę. Jak to możliwe? Czy zwierze przeżyło?
 • Znaleziono nietknięte ciało dwugłowej sarny

  Znaleziono nietknięte ciało dwugłowej sarny

  Przypadkowe osoby szukające grzybów w pobliżu rzeki Missisipi nagle natknęli się na coś niezwykłego: dwugłową sarnę. Zwierzę było martwe.
 • Nie tylko sterydy. Metody dopingu wyczynowych sportowców

  Nie tylko sterydy. Metody dopingu wyczynowych sportowców

  W 1988 roku, podczas olimpiady w Seulu, ówczesny rekordzistka świata w biegach sprinterskich - Ben Johnson został zdyskwalifikowany za doping. W jego organizmie wykryto stanozolol, anaboliczny steryd. Była to jedna z największy afer dopingowych w historii sportu. Sterydy anaboliczne kojarzone są zwykle z kulturystyką i ogromnymi mięśniami, okazuje się jednak, że to sporty wytrzymałościowe, takie jak kolarstwo, lekkoatletyka czy biegi narciarskie, są najbardziej "nieczystymi" dyscyplinami, w których stosuje się najwięcej dopingu.
 • Najdroższy mutant w Hollywood

  Najdroższy mutant w Hollywood

  Hugh Jackman otrzymał ostatnio bardzo kuszącą propozycję. Za cztery nowe filmy o mutancie Wolverinie, w którego aktor wcielił się już kilka razy, zaoferowano mu kontrakt w wysokości 100 milionów dolarów!
 • Mutanci to nie bohaterowie komiksów. Oni żyją wśród nas!

  Mutanci to nie bohaterowie komiksów. Oni żyją wśród nas!

  Matka Natura uwielbia płatać figle, czego najlepszymi przykładami są osobnicy, o których przeczytacie za chwilę. Łamią prawa fizyki, są odporni na ból, jedzą to, co niejadalne - robią rzeczy niemożliwe. Aż dziw, że żyją na naszej planecie.
 • Białoruś: "Zabito mutanta, który atakował bydło"

  Białoruś: "Zabito mutanta, który atakował bydło"

  Strona internetowa "Belsat.eu" poinformowała, że pod Witebskiem "zastrzelono mutanta, który atakował bydło". Zamieściła także zdjęcia "mutanta".
 • Mutant, który odrzucił człowieczeństwo

  Mutant, który odrzucił człowieczeństwo

  "Jestem mutantem. Człowieczeństwo zostawiam za sobą" - mówi o sobie Rich Piana. Amerykański kulturysta, kaskader i aktor. Gość, który nieustannie odczuwa niedosyt. Za mało treningów, za mało posiłków, za mało mięśni...
 • Mutanty ułatwiają przetrwanie każdego gatunku

  Mutanty ułatwiają przetrwanie każdego gatunku

  Naukowcy doszli do wniosku, że to mutacje zapewniają ciągłość każdego gatunku i ułatwiają ewolucję.
 • USA hodują armię żołnierzy-mutantów

  USA hodują armię żołnierzy-mutantów

  Do 2030 roku amerykańscy żołnierze będą szybsi, mniej podatni na stres, głód i zmęczenie. Jak to możliwe? Wszystko dzięki neuroudoskonaleniom, nad którymi intensywnie pracują zastępy naukowców. USA przygotowują żołnierza jutra.
 • Portret genialnego mutanta

  Portret genialnego mutanta

  Nie, głowy nie ogolił. James McAvoy chce wyjaśnić jedną rzecz ponad wszelką wątpliwość: jego Charles Xavier z filmu "X-Men: Pierwsza klasa" nie jest wierną kopią postaci wykreowanej przez Patricka Stewarta w "X-Men" z 2000 roku, dwóch sequelach tejże produkcji i "X-Men Genezie: Wolverine".