musztarda

Artykuły - Musztarda (4)

Filmy - Musztarda (8)

 • Zdrowie na widelcu - Keczup, musztarda, chrzan

  W programie Ania sprawdzi, jak wybrać dobre i zdrowe dodatki do kiełbaski. Zajrzy do musztardowego słoiczka. Opowie o tym, co można w nim znaleźć i jak powinien wyglądać skład zdrowej musztardy. Zbada też, co producenci ukrywają w keczupie i dzięki jakim dodatkom robi się pikantny. Ania zdradzi wam przepis na pyszny, zdrowy, domowy keczup i przyrządzi kurczaka pod musztardową pierzynką. Wspólnie z naszą dietetyczką przyjrzy się też różnym rodzajom chrzanu i prześledzi skład chrzanowych gotowców.
 • Wysmakowani - Święto musztardy

  Gościem dzisiejszego odcinka jest Krzysztof Ibisz, który wraz z Olgą Kwiecińską weźmie na kuchenny warsztat musztardę. W menu znajdzie się holenderska zupa z musztardy. Dodatkowo poznacie sekret dobrego wyglądu wg Krzysztofa Ibisza.
 • Wysmakowani - Musztarda

  Gościem dzisiejszego odcinka jest Rafał Maserak, który wraz z Olgą Kwiecińską będzie grillował. Poznajcie przepis na marynowane skrzydełka kurczaka z grilla oraz szaszłyki z polędwicy wieprzowej. Przy okazji Rafał opowie o diecie tancerza.
 • Wysmakowani - Smak musztardy

  Gościem dzisiejszego odcinka jest Jacek Kawalec, który wraz z Olgą Kwiecińską przygotuje wyśmienity obiad niedzielny. W menu znajdzie się polędwica wieprzowa w marynacie na bazie musztardy, oliwy i miodu oraz surówka z sałaty rzymskiej, prażonych orzechów włoskich i gruszki.