Must be the Music 7

Artykuły - Must be the Music 7 (4)

Filmy - Must be the Music 7 (12)

 • Piotr Rogucki o udziale w MBTM: Czuję się jak Hans Kloss, który wszedł w szeregi wroga

  Piotr Rogucki, wokalista i lider zespołu Coma, wiosną zaskoczył wszystkich fanów oraz dziennikarzy, przyjmując propozycję zostania jurorem w talent-show – „Must Be The Music. Tylko Muzyka”. Jak tłumaczy, jego decyzja była podyktowana potrzebą wzmocnienia polskiej kultury. – Część ludzi nie rozumie tej decyzji, ale wiem, że fani po latach przyznają rację moim działaniom. Zapewniam więc, że nie zerwałem kontaktów z podziemiem, tylko przenoszę alternatywny sposób myślenia na inny poziom. Myślę, że jeżeli traktujemy telewizję jako wroga, to zamykanie się przed nią nie sprawi, że zmieni ona sposób działania. Ja się czuję w tej sytuacji trochę jak Hans Kloss, który wszedł w szeregi wroga. Staram się działać w dywersji, czyli przykładowo pokazywać, że nawet w kulturze masowej warto zwrócić uwagę na pewne treści – mówi Piotr Rogucki.
 • Ona ma głos jak Amy Winehouse. Musicie ich zobaczyć!

  Wśród uczestników walczących o wygraną w programie "Tylko Muzyka. Must Be The Music" jest duet z Krakowa - Azzja i Hubert. Jak mówi o sobie Azzja, a właściwie Joanna Mądry, - „mam głos jak... stary murzyn”. Azzja i Hubert Charków są studentami z Krakowa. Muzyka jest ich największą pasją, a udział w programie traktują jako szansę na dotarcie ze swoją twórczością do szerszego grona. Podczas castingów do siódmej edycji "Must Be The Music" Azzja zaśpiewała utwór Amy Winehouse – „Valerie” przy akompaniamencie gitary. Już po kilku pierwszych dźwiękach słychać, że jej głos jest niezwykle podobny do barwy, którą mogła pochwalić się sama Amy Winehouse. Zresztą posłuchajcie i oceńcie sami. Czy Azzja przejdzie do kolejnego etapu? Przekonamy się w niedzielę o godzinie 20.00 w Polsacie. Niedzielny odcinek będzie ostatnim odcinkiem castingowym. Już od 27 kwietnia "Must be the music" wchodzi w etap półfinałów na żywo.
 • Genialny głos, genialne wykonanie w Must be the music. Posłuchajcie!

  Karolina Leszko i Alex Sito, przyjechali do programu z Krakowa. Ona uczy śpiewać, a on robi audycje muzyczne dla dzieci. Na co dzień można posłuchać ich w krakowskich klubach. Jest miedzy nimi niesamowite muzyczne porozumienie, co dostrzegli jurorzy. Najważniejszy i robiący największe wrażenie jest niesamowity, przepięknie brzmiący głos Karoliny. Z takim darem trzeba się po prostu urodzić. W programie wykonali piosenkę Brendy Russell "Get here", z 1983r, bardziej znaną w wersji Olety Adams, która ukazała się na jej płycie „Circle of One” w 1990 roku. Posłuchajcie tego magicznego wykonania. Całość występu Karoliny i Alexa w niedzielnym, ostatnim castingowym odcinku „Tylko muzyka. Must be the music”.
 • Piotr Rogucki: Nie waham się użyć różnych metod, żeby było ciekawie

  Piotr Rogucki zdradził nam sekrety swojego jurorowania w programie „Must Be The Music”. – Staram się być jurorem, który nie krzywdzi zawodników - no, chyba że są w stanie przyjąć krytykę albo tej krytyki naprawdę wymagają – powiedział.