Must be the music 5

Artykuły - Must be the music 5 (3)

Filmy - Must be the music 5 (16)

 • Zagrali na rockowo piosenkę Rihanny

  Przyjechali do "Must Be The Music" aż z Zawiercia, by w mocno rockowej aranżacji zagrać przebój Rihanny „Man Down”. Zespół Likeit, bo o nich mowa, na co dzień występuje na weselach, ale w programie na zespół weselny zupełnie nie wyglądał! Duża w tym zasługa zaledwie 18-letniej wokalistki Justyny, która zebrała najwięcej pochwał od jurorów.
 • Szalone ska w „MBTM”

  Nazywają się The Stylacja i, jak podkreślają, są jedyną kapelą grającą muzykę ska w Łodzi. Zespół tworzy ośmiu muzyków, którzy grają wspólnie od 11 lat. Energii i szaleństwa odmówić im nie sposób. Zobaczcie, co pokazali w programie "Must Be The Music" - i zwróćcie szczególną uwagę na tekst piosenki!
 • Świetny występ MoMo w „MBTM”

  Zespół MoMo to projekt powstały z inicjatywy wokalistki Anny Ołdak i Michała Mareckiego, klawiszowca zespołu T. Love. Na scenie pojawił się jeszcze jeden znany z występów w programie muzyk – perkusista Tomasz Waldowski (Chłopcy Kontra Basia, Klezmafour). To będzie hit ostatniego odcinka eliminacyjnego obecnej edycji "Must Be The Music"!
 • Raper Łukasz “Starszy” Ryś w „MBTM"

  "Starszy" w środowisku muzycznym nie jest anonimowy. Jego żywiołem jest rap i hip hop, choć - jak na rapera - dobrze śpiewa, co zauważyli jurorzy show. Na rynku muzycznym działa już kilka lat. Sam utwór „Nasze bloki” ma w sumie ponad 4,5 mln wyświetleń w serwisie YouTube. Teraz "Starszy" postanowił zaprezentować się szerszej publiczności w programie "Must Be The Music".