mundial 2018

Artykuły - Mundial 2018 (154)

Filmy - Mundial 2018 (7)

 • "Szybka kontra", odcinek 17. Wideo

  – Wszyscy jesteśmy pod wrażeniem występu Rosji na mundialu, choć ja byłem trochę zaskoczony opiniami przed MŚ, że zespół rosyjski nie przejdzie nawet fazy grupowej – powiedział w magazynie "Szybka kontra" Tomasz Frankowski, były napastnik reprezentacji Polski, komentując odpadnięcie Sbornej dopiero w ćwierćfinale, po rzutach karnych, z ekipą Chorwacją. W ten sposób reprezentacja Rosji pokazała, co oznacza honorowe pożegnanie się z mistrzostwami świata.
 • Szumlewicz: Polska reprezentacja rządowa strzela sobie ciągle samobóje

  „Polska reprezentacja w fatalnym stylu przegrała dwa pierwsze mecze na mistrzostwach świata w piłce nożnej i odpadła z dalszych rozgrywek” – komentuje publicysta Piotr Szumlewicz. „Wydaje mi się, że gra polskich piłkarzy na mundialu i polityka zagraniczna polskiego państwa ma troszeczkę wspólnych elementów. Generalnie rzecz biorąc, polska reprezentacja rządowa strzela sobie ciągle samobóje” – dodaje w dalszej części komentarza.
 • Mundial 2018. Ostatni trening Orłów w Soczi. Wideo

  Polscy zawodnicy odbyli już ostatni trening w Soczi podczas mistrzostw świata. W ostatnim grupowym meczu Orły zmierzą się z Japonią. Mecz rozpocznie się w czwartek 28 czerwca o godzinie 16.
 • Załamani Polacy w Soczi. Wideo

  - Jesteśmy mocno załamani, liczyliśmy na więcej podczas całych mistrzostw. Senegal nas obiegał, a Kolumbia rozłożyła na łopatki – mówi rozczarowany kibic z Tychów, który przeżył zawód w Rosji, dopingując reprezentację Polski podczas piłkarskiego mundialu.