mundial 2018

Artykuły - Mundial 2018 (153)

Filmy - Mundial 2018 (11)

 • Futbolowa gorączka ogarnęła nawet... tego wombata. Nie rozstaje się z piłką

  Futbolowa gorączka, związana z zakończonym w niedzielę (15 lipca) mundialem, ogarnęła nie tylko ludzi, ale i zwierzęta. Millie, wombat z australijskiego zoo Symbio Wildlife Park, od dłuższego czasu nie rozstaje się z piłką. Widać u niego nawet nienaganną technikę - krótkie prowadzenie futbolowki, a także nieśmiałe próby dryblingu. (STORYFUL/x-news)
 • "Szybka kontra", odcinek 17. Wideo

  – Wszyscy jesteśmy pod wrażeniem występu Rosji na mundialu, choć ja byłem trochę zaskoczony opiniami przed MŚ, że zespół rosyjski nie przejdzie nawet fazy grupowej – powiedział w magazynie "Szybka kontra" Tomasz Frankowski, były napastnik reprezentacji Polski, komentując odpadnięcie Sbornej dopiero w ćwierćfinale, po rzutach karnych, z ekipą Chorwacją. W ten sposób reprezentacja Rosji pokazała, co oznacza honorowe pożegnanie się z mistrzostwami świata.
 • To one odciągają wzrok od boiskowych wydarzeń

  Piłkarski mundial w Rosji wkracza w decydującą fazę. Spośród 32 drużyn, które rozpoczęły turniej, została już tylko najlepsza ósemka. Zawodnicy mogą liczyć na wsparcie kibiców, wśród których są także piękne miłośniczki piłki nożnej. (Press Focus/x-news)
 • Szumlewicz: Polska reprezentacja rządowa strzela sobie ciągle samobóje

  „Polska reprezentacja w fatalnym stylu przegrała dwa pierwsze mecze na mistrzostwach świata w piłce nożnej i odpadła z dalszych rozgrywek” – komentuje publicysta Piotr Szumlewicz. „Wydaje mi się, że gra polskich piłkarzy na mundialu i polityka zagraniczna polskiego państwa ma troszeczkę wspólnych elementów. Generalnie rzecz biorąc, polska reprezentacja rządowa strzela sobie ciągle samobóje” – dodaje w dalszej części komentarza.