Mundial 2014

Synonimy:
MŚ w piłce nożnej 2014, Mundial Mundial w Brazylii
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Mundial 2014 (1343)

 • Kartka z historii. Korea Północna na mistrzostwach świata w 1966 roku

  Kartka z historii. Korea Północna na mistrzostwach świata w 1966 roku

  Na angielskim mundialu w 1966 roku piłkarzom KRLD pomagały rady Drogiego Przywódcy i Nieśmiertelnego Lidera – Kim Ir Sena. Do historii futbolu nie przeszli jednak dzięki nim.
 • MŚ 2022. Katar przedstawił logo turnieju

  MŚ 2022. Katar przedstawił logo turnieju

  Biały, wełniany szal, ułożony w kształcie spłaszczonej ósemki i ozdobiony lokalnymi ornamentami - tak przedstawia się logo piłkarskich mistrzostw świata, których gospodarzem w 2022 roku będzie Katar.
 • Złoty stadion na finał mundialu w Katarze

  Złoty stadion na finał mundialu w Katarze

  Studio architektoniczne Foster+Partners zaprojektowało złoty stadion na finał Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, które odbędą się w Katarze w 2022 r.
 • Mundial miał wpływ na wyniki sprzedaży

  Mundial miał wpływ na wyniki sprzedaży

  - Mundial miał wpływ na wyniki sprzedaży detalicznej w czerwcu br. - zwracają uwagę ekonomiści w komentarzach do ostatnich danych Głównego Urzędu Statystycznego. Ich zdaniem apetyt polskich konsumentów pozostaje silny. Zdaniem analityków PKO BP nasi rodacy poprawiali sobie humor po wynikach mundialu zakupami - ocenili.
 • Mundial 2018. Śmiertelny finał kłótni kibiców w Libanie

  Mundial 2018. Śmiertelny finał kłótni kibiców w Libanie

  Liban nie uczestniczy w mistrzostwach świata w Rosji, ale piłkarskie emocje udzielają się tamtejszym kibicom bardzo silnie. Po meczu Brazylii z Serbią (2-0) jeden z nich zginął, ponieważ cieszył się z wygranej "Canarinhos".
 • Najsłodsze wideo z mundialu

  Najsłodsze wideo z mundialu

  Kiedy emocje są już rozpalone do białości i wszyscy żyją tylko wynikami kolejnych spotkań na boisku, warto się na chwilę zatrzymać i ochłonąć, pozostając jednocześnie w sportowej atmosferze. Zanim dowiemy się, kto został mistrzem świata, poznaliśmy już mistrzynię wywiadu sportowego. Sześcioletnia Laura skradła serca wybitnych sportowców. Nasze też.
 • Mundial - piłkarskie święto pieniądza?

  Mundial - piłkarskie święto pieniądza?

  Mistrzostwa Świata FIFA są nieoficjalnie największym wydarzeniem sportowym na świecie. Jak się okazuje, to także jedna z najlepszych możliwości zarobienia dużych pieniędzy dla wszystkich, którzy są zaangażowani w tę imprezę. Ile i kto zarobi na tegorocznym święcie piłki nożnej?
 • Mundial niegodnie opłacony?

  Mundial niegodnie opłacony?

  Kiedy miliony ludzi na świecie przygotowują się do kibicowania ulubionym drużynom podczas Mistrzostw Świata w piłce nożnej, raport Foul Play opublikowany przez Éthique sur l'éthiquette i Clean Clothes Campaign ujawnia, że główni sponsorzy tego wydarzenia adidas i Nike, nie zapewniają godnej płacy swoim pracownikom.
 • Mundial 2018. Piszczek wierzy w Kamila Glika

  Mundial 2018. Piszczek wierzy w Kamila Glika

  Podopieczni Adama Nawałki są już w Rosji. – Kamil Glik zawsze potrafił wychodzić z trudności obronna ręką – mówił Łukasz Piszczek podczas konferencji prasowej w Soczi.
 • Mundialowe przeboje ostatnich 20 lat - wybierz najlepszy!

  Mundialowe przeboje ostatnich 20 lat - wybierz najlepszy!

  Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w Rosji zbliżają się wielkimi krokami. Z tej okazji chcemy wybrać najlepszą oficjalną piosenkę mundialu ostatnich 20 lat. Przypomnijcie sobie te piłkarskie przeboje i oddajcie głos w naszej ankiecie!

Filmy - Mundial 2014 (193)