Mundial 2014

Synonimy:
MŚ w piłce nożnej 2014, Mundial Mundial w Brazylii
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Mundial 2014 (2590)

 • Mundial miał wpływ na wyniki sprzedaży

  Mundial miał wpływ na wyniki sprzedaży

  - Mundial miał wpływ na wyniki sprzedaży detalicznej w czerwcu br. - zwracają uwagę ekonomiści w komentarzach do ostatnich danych Głównego Urzędu Statystycznego. Ich zdaniem apetyt polskich konsumentów pozostaje silny. Zdaniem analityków PKO BP nasi rodacy poprawiali sobie humor po wynikach mundialu zakupami - ocenili.
 • Mundial 2018. Śmiertelny finał kłótni kibiców w Libanie

  Mundial 2018. Śmiertelny finał kłótni kibiców w Libanie

  Liban nie uczestniczy w mistrzostwach świata w Rosji, ale piłkarskie emocje udzielają się tamtejszym kibicom bardzo silnie. Po meczu Brazylii z Serbią (2-0) jeden z nich zginął, ponieważ cieszył się z wygranej "Canarinhos".
 • Najsłodsze wideo z mundialu

  Najsłodsze wideo z mundialu

  Kiedy emocje są już rozpalone do białości i wszyscy żyją tylko wynikami kolejnych spotkań na boisku, warto się na chwilę zatrzymać i ochłonąć, pozostając jednocześnie w sportowej atmosferze. Zanim dowiemy się, kto został mistrzem świata, poznaliśmy już mistrzynię wywiadu sportowego. Sześcioletnia Laura skradła serca wybitnych sportowców. Nasze też.
 • Mundial - piłkarskie święto pieniądza?

  Mundial - piłkarskie święto pieniądza?

  Mistrzostwa Świata FIFA są nieoficjalnie największym wydarzeniem sportowym na świecie. Jak się okazuje, to także jedna z najlepszych możliwości zarobienia dużych pieniędzy dla wszystkich, którzy są zaangażowani w tę imprezę. Ile i kto zarobi na tegorocznym święcie piłki nożnej?
 • Mundial niegodnie opłacony?

  Mundial niegodnie opłacony?

  Kiedy miliony ludzi na świecie przygotowują się do kibicowania ulubionym drużynom podczas Mistrzostw Świata w piłce nożnej, raport Foul Play opublikowany przez Éthique sur l'éthiquette i Clean Clothes Campaign ujawnia, że główni sponsorzy tego wydarzenia adidas i Nike, nie zapewniają godnej płacy swoim pracownikom.
 • Mundial 2018. Piszczek wierzy w Kamila Glika

  Mundial 2018. Piszczek wierzy w Kamila Glika

  Podopieczni Adama Nawałki są już w Rosji. – Kamil Glik zawsze potrafił wychodzić z trudności obronna ręką – mówił Łukasz Piszczek podczas konferencji prasowej w Soczi.
 • Mundialowe przeboje ostatnich 20 lat - wybierz najlepszy!

  Mundialowe przeboje ostatnich 20 lat - wybierz najlepszy!

  Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w Rosji zbliżają się wielkimi krokami. Z tej okazji chcemy wybrać najlepszą oficjalną piosenkę mundialu ostatnich 20 lat. Przypomnijcie sobie te piłkarskie przeboje i oddajcie głos w naszej ankiecie!
 • Na mundial zabierz szalik i... ubezpieczenie!

  Na mundial zabierz szalik i... ubezpieczenie!

  Mundial, który potrwa od 14 czerwca do 15 lipca br., po raz pierwszy odbywa się w kraju leżącym na dwóch kontynentach - w Europie i Azji. Cztery mecze odbędą się w graniczącym z Polską Obwodzie Kaliningradzkim. Większość ubezpieczycieli wprowadza ograniczenie polegające na tym, że na terenie kilku krajów, w tym Rosji, nie odpowiada za szkody kradzieżowe.
 • Mundial: Stroje reprezentacji szyte w warunkach skrajnego ubóstwa

  Mundial: Stroje reprezentacji szyte w warunkach skrajnego ubóstwa

  Brytyjski dziennik "The Telegraph" ujawnił, że kosztujący 160 funtów zestaw meczowy Nike'a, który będzie nosiła w trakcie mistrzostw świata piłkarska reprezentacja Anglii, są szyte w fabryce, której pracownicy zarabiają 21 pensów (1,03 zł) za godzinę.
 • LG wprowadza modele telewizorów 4K na MŚ 2018 w Rosji

  LG wprowadza modele telewizorów 4K na MŚ 2018 w Rosji

  LG Polska specjalnie na mundial wprowadza dwa modele telewizorów LG Super - UHD 4K SK7900 i LG UHD TV UK6100, a także telewizor OLED.

Filmy - Mundial 2014 (188)