multimilioner

Artykuły - Multimilioner (8)

 • Najbogatszych będzie coraz więcej

  Najbogatszych będzie coraz więcej

  Im osoba bardziej zamożna, tym szybciej mnoży swój majątek - takie wnioski płyną z najnowszego raportu firmy Knight Frank. Szacuje ona, że osób posiadających co najmniej 30 mln dolarów jest obecnie na świecie 168 tys. W najbliższej dekadzie najszybciej liczba krezusów rosnąć będzie w Azji, Afryce i Ameryce Południowej.
 • Zmarł multimilioner i oszust Marc Rich

  Zmarł multimilioner i oszust Marc Rich

  Znany multimilioner i oszust podatkowy Marc Rich, ułaskawiony w 2001 r. przez prezydenta USA Billa Clintona, zmarł w środę w Szwajcarii. Miał 78 lat. - W czwartek Rich zostanie pochowany w Izraelu - poinformował jego rzecznik.
 • Wydają więcej niż mają. Pomagają multimilionerzy

  Wydają więcej niż mają. Pomagają multimilionerzy

  W prawyborach mających rozstrzygnąć, kto będzie kandydatem Partii Republikańskiej (GOP) na prezydenta w tegorocznych wyborach, rosnącą rolę odgrywają pieniądze, w tym zwłaszcza od najzamożniejszych sponsorów.
 • Rodzina multimilionera oskarżona ws. kościelnej ziemi

  Jeden z najbogatszych Polaków Jacek D. i członkowie jego rodziny odpowiedzą przed sądem za nieprawidłowości związane z zakupem ziemi zwróconej Kościołowi przez Komisję Majątkową. Gliwicka prokuratura zarzuca im wyłudzenie poświadczenia nieprawdy i pranie pieniędzy.
 • Multimilioner dotrzymuje umowy z Bogiem

  Urodzony w Walii multimilioner Albert Gubay w wieku 82 lat postanowił wywiązać się ze swej "umowy z Bogiem" zawartej w młodym wieku i przekazać swą fortunę na cele dobroczynne, z czego połowę - dla Kościoła - informują brytyjskie media.
 • Multimilioner pokazał swoje kosmiczne cacko

  Multimilioner pokazał swoje kosmiczne cacko

  Brytyjski multimilioner Richard Branson zaprezentował w poniedziałek swój najnowszy statek kosmiczny, który będzie zabierał turystów w przestrzeń kosmiczną.
 • Multimilioner Steve Fossett uznany za zmarłego

  Multimilioner Steve Fossett uznany za zmarłego

  Zaginiony przed 5 miesiącami multimilioner i wielokrotny rekordzista świata w najróżniejszych dziedzinach Steve Fossett został w piątek uznany za zmarłego przez sąd w Chicago, na wniosek wdowy, która dąży do uregulowania spraw majątkowych.
 • Multimilioner chce zbudować Titanica II

  Multimilioner z Południowej Afryki pojedzie w piątek do Belfastu, aby uzgodnić możliwość zbudowania repliki zatopionego Titanica.