Multimedia Polska

Artykuły - Multimedia Polska (407)

 • Multimedia Polska: Ostrzeżenie przed oszustami

  Multimedia Polska: Ostrzeżenie przed oszustami

  Operator sieci Multimedia Polska (grupa Vectra) w wydanym komunikacie ostrzega swoich abonentów przed kolejną próbą przejęcia danych osobowych oraz pieniędzy przez oszustów.
 • UOKiK: Przejęcie Multimedia Polska ograniczy konkurencję

  UOKiK: Przejęcie Multimedia Polska ograniczy konkurencję

  UOKiK skierował do drugiego etapu postępowanie w sprawie przejęcia przez Vectrę kontroli nad spółką Multimedia Polska. Zdaniem kontrolującego, w tej sprawie istnieje ryzyko ograniczenia konkurencji.
 • UPC Polska wycofało wniosek o zgodę na koncentrację

  UPC Polska wycofało wniosek o przejęcie kontroli nad spółką Multimedia Polska - poinformował Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów w piątkowym komunikacie. Zdaniem UOKiK w wyniku koncentracji mieszkańcy kilkunastu miast mogliby płacić więcej za internet i telewizję kablową.
 • Prezes UOKiK wydał decyzję dotyczącą Multimedia Polska

  Prezes UOKiK wydał decyzję dotyczącą Multimedia Polska

  Klienci operatora telekomunikacyjnego Multimedia Polska odzyskają abonament za dwa miesiące, dostaną 50 minut albo 5 GB internetu. Operator uniknął kary, bo wyeliminuje skutki swoich praktyk - poinformował w czwartek UOKiK.
 • Multimedia Polska S.A. opublikowała prospekt emisyjny - zapisy na akcje dla inwestorów indywidualnych od 16 do 28 maja 2014 r.

  Multimedia Polska ("Spółka"), jeden z trzech wiodących na polskim rynku operatorów kablowych dostarczający usługi telewizji, szerokopasmowego dostępu do Internetu oraz telefonii stacjonarnej i mobilnej, opublikowała prospekt emisyjny i rozpoczyna ofertę publiczną akcji.
 • Grupa Multimedia Polska rozpoczęła sprzedaż energii elektrycznej

  Multimedia Polska rozpoczęły sprzedaż energii elektrycznej dla klientów indywidualnych. Klienci korzystając z oferty Grupy mogą otrzymać stawkę za energię elektryczną nawet o 15 proc. niższą od swojej obecnej taryfy.
 • Spółka Multimedia Polska przejęła sieć Teletronik z Redy

  Multimedia Polska przejęły spółkę Teletronik z Redy, operatora telekomunikacyjnego dostarczającego internet, telefon oraz telewizję cyfrową. Przejmowana spółka ma w swoim zasięgu ponad 12 tys. gospodarstw domowych (HP) w okolicach Trójmiasta. Na koniec 2013 r. Teletronik sprzedał ponad 13 tys. usług (RGU). Wartość umowy nie odbiega od standardu tego typu transakcji zawieranych przez Multimedia Polska.
 • Multimedia Polska z pełną ofertą CANAL+

  Multimedia Polska z pełną ofertą CANAL+

  Sieć Multimedia Polska, drugi operator kablowy w Polsce pod względem liczby abonentów, bez rozgłosu wprowadza do swojej oferty pełny pakiet kanałów premium z rodziny CANAL+.
 • Multimedia Polska: Negocjuj cenę internetu

  Multimedia Polska: Negocjuj cenę internetu

  "Pokaż, ile płacisz za internet, a zaoferujemy Ci niższą stawkę" – tak można w skrócie podsumować najnowszą ofertę Multimedia Polska. Operator umożliwił właśnie klientom negocjowanie stawek za dostęp do internetu. To pierwsza taka oferta na rynku. Można powiedzieć, że spełniło się marzenie wszystkich, którzy chcą decydować o tym, ile zapłacą za internet.
 • Zysk Multimedia Polska spadł o 73 procent

  Zysk netto Multimedia Polska w IV kwartale wyniósł 12,4 mln zł, co oznacza spadek o 73 proc. w ujęciu rdr. Przychody spółki w ostatnim kwartale ubiegłego roku urosły o 9 proc. do 178,3 mln zł. Skorygowana EBITDA wzrosła o 6 proc. do 92,5 mln zł - poinformował prezes spółki, Andrzej Rogowski.