multikino

Artykuły - Multikino (60)

 • Multikino i Cinema City nadal zamknięte. Otwarte kina tradycyjne

  Multikino i Cinema City nadal zamknięte. Otwarte kina tradycyjne

  W związku z ogłoszonym przez rząd czasowym poluzowaniem obostrzeń gospodarczych od 12 do 28 lutego otwarte mogą być kina. Nie wszystkie firmy z branży zdecydowały się jednak na wznowienie działalności, a wśród nieobecnych są największe sieci kinowe. Otwierają się za to kina tradycyjne.
 • Multikino wznowiło działalność. Co najchętniej oglądają kinomani?

  Multikino wznowiło działalność. Co najchętniej oglądają kinomani?

  Po długim okresie zamknięcia z powodu pandemii koronawirusa, część kina wznowiła swoją działalność. Multikino stopniowo zaczęło otwierać swoje sale 19 czerwca, jako pierwszy multipleks. Co najchętniej oglądali tam widzowie?
 • Multikino otwiera swoje kina 19 czerwca

  Multikino otwiera swoje kina 19 czerwca

  W piątek, 19 czerwca, w wybranych kinach sieci Multikino odbędą się pierwsze seanse filmowe. Przyjemny i bezproblemowy udział w projekcji filmów zapewni przygotowane zaplecze sanitarne. Widzowie będą mogli zobaczyć na wielkim ekranie premiery filmowe, produkcje, które były w repertuarze na początku 2020 roku oraz hity ostatnich lat.
 • Kiedy wrócimy do kin?

  Kiedy wrócimy do kin?

  Wiemy kiedy wrócimy do kin! https://biznes.interia.pl/finanse/news-kiedy-wrocimy-do-kin,nId,4480205
 • UOKiK zgodził się warunkowo na przejęcie Cinema 3D przez Multikino

  UOKiK zgodził się warunkowo na przejęcie Cinema 3D przez Multikino

  Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów wydał zgodę na przejęcie przez Multikino kontroli nad Cinema 3D. Transakcja może odbyć się pod warunkiem sprzedaży kina przejmowanej spółki w Galerii Morena w Gdańsku.
 • UOKiK ma zastrzeżenia do przejęcia przez Multikino kontroli nad Cinema 3D

  UOKiK ma zastrzeżenia do przejęcia przez Multikino kontroli nad Cinema 3D

  Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów ma zastrzeżenia do przejęcia przez Multikino kontroli nad Cinema 3D. Zdaniem Urzędu koncentracja może ograniczać konkurencję - poinformował UOKiK.
 • ENEMEF: Noc z Greyem

  ENEMEF: Noc z Greyem

  Przed nami kolejny ENEMEF, czyli Nocny Maraton Filmowy. W najbliższy piątek, 9 lutego, w kinach sieci Multikino odbędzie się ENEMEF: Noc z Greyem.
 • ENEMEF: Maraton z Obcym

  ENEMEF: Maraton z Obcym

  Przed nami kolejny ENEMEF, czyli Nocny Maraton Filmowy. Już w piątek, 12 maja, w wybranych kinach sieci Multikino, odbędzie się ENEMEF: Maraton z Obcym.
 • "Romeo i Julia" z Londynu w Multikinie

  "Romeo i Julia" z Londynu w Multikinie

  Londyńskie przedstawienie "Romeo i Julia", z Richardem Maddenem i Lily James w rolach tytułowych, będzie można obejrzeć już 16 lutego w wybranych kinach sieci Multikino.
 • Szekspir w Multikinie

  Szekspir w Multikinie

  Multikino i British Council zapraszają we wrześniu na retransmisje dwóch znakomitych sztuk Williama Szekspira. Widzowie będą mogli obejrzeć przedstawienia "Romeo i Julia" oraz "Miarka za miarkę".