mucha

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Mucha (Film (1986)[The Fly] Reż.David Cronenberg) ,

Artykuły - Mucha (268)

 • Krawaty, muszki i poszetki: ABC męskiej elegancji

  Krawaty, muszki i poszetki: ABC męskiej elegancji

  Nie da się zaprzeczyć, że elegancki garnitur lub dobrze dopasowana marynarka przyciąga spojrzenia. Wisienką na torcie będą jednak szykowne detale. Umiejętnie dobrany krawat, mucha czy poszetka może zmienić charakter całej stylizacji, podkreślić indywidualny styl lub przełamać nudę. Podpowiadamy, na jakie dodatki i w jakich sytuacjach warto postawić.
 • Najmniejsza mucha świata nazwana na cześć Arnolda Schwarzeneggera

  Najmniejsza mucha świata nazwana na cześć Arnolda Schwarzeneggera

  Najmniejsza mucha na świecie otrzymała nazwę po Arnoldzie Schwarzeneggerze.
 • W Afryce odkryto nowy gatunek muchy-zabójcy

  W Afryce odkryto nowy gatunek muchy-zabójcy

  Naukowcy z Narodowego Muzeum Historii Naturalnej przy amerykańskim Smithsonian Institution odkryli nowy gatunek muchy-zabójcy z rodziny łowikowatych (Asilidae) - podał serwis Phys.org.
 • Niesiołowski ma swoją muchę

  Niesiołowski ma swoją muchę

  Stefan Niesiołowski ma powody do radości. Gruchnęła bowiem wiadomość, iż nowy gatunek muchówki, pochodzący z Indii, został nazwany na jego cześć!
 • Dymisja szefa NCS

  Dymisja szefa NCS

  - Wszystkim nam leży na sercu dobry wizerunek Stadionu Narodowego - powiedziała podczas konferencji prasowej minister sportu Joanna Mucha. Tymi słowami m. in. Mucha podsumowała podjęcie decyzji o dymisji ze stanowiska prezesa Narodowego Centrum Sportu, Roberta Wojtasia.
 • Minister Mucha oddała się do dyspozycji premiera

  Minister Mucha oddała się do dyspozycji premiera

  Minister sportu Joanna Mucha w poniedziałek oddała się do dyspozycji premiera Donalda Tuska - poinformował we wtorek na Twitterze rzecznik rządu Paweł Graś. Dodał, że - zgodnie z zapowiedzią - o wnioskach po kontroli w resorcie sportu i NCS premier poinformuje w środę.
 • SLD: Mucha i szefowie NCS do dymisji

  Premier Donald Tusk powinien odwołać minister sportu Joannę Muchę i kierownictwo Narodowego Centrum Sportu, zarządzające Stadionem Narodowym - uważają politycy SLD. Ich zdaniem mecz Polska-Anglia nie odbył się w wyniku kompromitujących zaniedbań.
 • Australijską muchę nazwano imieniem Beyonce

  Australijską muchę nazwano imieniem Beyonce

  Pokryta złocistymi włoskami rzadka australijska mucha została nazwana na cześć Beyonce, amerykańskiej gwiazdy pop - informuje "Australian Journal of Epidemiology".
 • Mucha nazwana na cześć Beyonce

  Mucha nazwana na cześć Beyonce

  Pokryta złocistymi włoskami rzadka australijska mucha została nazwana na cześć Beyonce, amerykańskiej gwiazdy popu - informuje "Australian Journal of Epidemiology".
 • Wyraź swoją osobowość podczas ślubu

  Wyraź swoją osobowość podczas ślubu

  Tradycyjny czarny garnitur, stanowiący jedynie tło dla wymyślnej kreacji Panny Młodej, odchodzi do lamusa. Pan Młody powinien być równie szykowny jak jego przyszła małżonka. W tym sezonie męska moda ślubna stawia na oryginalność, kolor, egzotyczny wzór.

Filmy - Mucha (10)

 • Wojewódzki i Mucha

  Choć o ich związku wiele osób zdążyło już zapomnieć to jednak należy pamiętać, że przed laty byli najgorętszą parą polskiego show-biznesu.
 • Niespodziewany gość nadlecial, gdy on spał. Zobacz

  Pewien mężczyzna chyba się nie spodziewał, że gdy zaśnie do ust wleci mu mucha. Ta niczego sobie nie robiąc z zagrożenia postanowiła, że będzie to dla niej dobre miejsce na odpoczynek. Pozostaje wierzyć, że tak jak mówią, muchy to bardzo czyste stworzenia.
 • Angelika Mucha przeprowadzi się do USA?

  Warszawa, pokaz kolekcji ZoZo Design (26.11.2019). Angelika Mucha zaczynała swoją karierę w Katowicach. Później wraz z rozwojem przeprowadziła się do Warszawy. Czy teraz nadszedł czas na wyjazd za Ocean? - Miałam takie myśli ze dwa lata temu. Jeżdżąc tam, nigdy nie chciałam wracać. Mam tylu przyjaciół i znajomych tutaj. Lubię bywać na eventach i spotykać się z tymi wszystkim ludźmi. Na ten moment nie - powiedziała.
 • Jak samodzielnie zrobić muchę do koszuli?

  Muszki powoli wracają do łask! Po wielu latach znowu pojawiają się jako symbol męskiej elegancji! Muchę do koszuli możecie zrobić samodzielnie - i to bez żmudnego szycia. Zobaczcie nasz poradnik, jak w parę chwil zrobić samodzielnie muchę z dowolnego materiału - w ten sposób sami wybierzecie wzór, który najbardziej będzie wam odpowiadał. To dziecinnie proste!