muay thai

Artykuły - Muay thai (10)

 • Polacy faworytami do medali mistrzostw Europy w Muay Thai

  Polacy faworytami do medali mistrzostw Europy w Muay Thai

  W listopadzie reprezentanci Polski powalczą o medale na mistrzostwach Europy w Muay Thai. Powołania do występu w Mińsku otrzymało 11 "Biało-Czerwonych". Wśród nich znajdują się cisi faworyci do zdobycia mistrzowskich medali.
 • Muaythai. Dzieci toczą grę o wyjazd na obóz sportowy

  Muaythai. Dzieci toczą grę o wyjazd na obóz sportowy

  Podopieczni fundacji Autyzm Up marzą o sportowych wakacjach. Aby pojechać na obóz muaythai potrzebują pomocy kibiców. Brakuje jeszcze tylko niecałe pięć tysięcy złotych.
 • Pradip Subramanian nie żyje. Kulturysta zmarł po walce celebrytów

  Pradip Subramanian nie żyje. Kulturysta zmarł po walce celebrytów

  Tragedią zakończył się pojedynek na gali w Singapurze, który z definicji tzw. freak fightów miał dać ludziom show i rozrywkę, tymczasem jego finałem jest śmierć zawodnika. Na zasadach muay-thai doszło do walki popularnego kulturysty Pradipa Subramaniana ze znanym youtuberem Stevenem Limem, po której ten pierwszy stracił życie.
 • Rajskie plaże, egzotyczne wakacje i Muay Thai

  Rajskie plaże, egzotyczne wakacje i Muay Thai

  Sezon urlopowy trwa w najlepsze. Jedni letni wypoczynek mają już za sobą, inni dopiero spakują walizki i oderwą się, przynajmniej na moment, od codziennych trosk. Coraz częściej spragnieni pięknych plaż, egzotyki i sportowych emocji Polacy wybierają na miejsce urlopu Tajlandię.
 • Najmniejszy wojownik świata

  Najmniejszy wojownik świata

  Jeśli sądzicie, że niscy faceci są łatwi do pokonania, to jesteście w wielkim błędzie. Udowadnia to mistrz Muay Thai, który ledwie sięga do lin ringu, na którym walczy.
 • Rafał Simonides odzyskał tytuł mistrza świata

  Rafał Simonides odzyskał tytuł mistrza świata

  Na ten wieczór czekał ponad sześć lat. Rafał Simonides, jeden z najbardziej utytułowanych i znanych zawodników Muay Thai w Polsce, wywalczył utracony po poważnej kontuzji barku tytuł mistrza świata prestiżowej organizacji WMC w kategorii do 60 kg.
 • Od prób samobójczych do mistrzostwa Polski

  Od prób samobójczych do mistrzostwa Polski

  Ma 25 lat. Przez pięć był na dnie. Mieszał leki antydepresyjne z alkoholem. Haj był ucieczką, chwilą pozornego wytchnienia. W końcu przyszły próby samobójcze. Dzisiaj cieszy się, że były nieudane. Dzięki Muay Thai i swojemu trenerowi wrócił na prostą. Mówi: Narodziłem się na nowo. Ta historia wydarzyła się naprawdę, chociaż nazwiska głównego bohatera nie poznacie. Zgodził się na intymną rozmowę, ale zastrzegł sobie anonimowość. A było tak…
 • Joanna Jędrzejczyk: Czekam na najlepszą ofertę

  Joanna Jędrzejczyk: Czekam na najlepszą ofertę

  - Dużo ludzi by mnie chciało zobaczyć na KSW czy MMA Attack, ale nie otrzymałam jeszcze dobrych ofert. Nie chcę się skupiać tylko na polskim środowisku MMA, jeżeli pojawią się propozycję z UFC, czy innej organizacji na świecie, to na pewno wybiorę najlepszą z nich - podkreśla w rozmowie z INTERIA.PL Joanna Jędrzejczyk, sześciokrotna mistrzyni świata Muay Thai, która od jakiegoś czasu z powodzeniem realizuje się w MMA.
 • Rafał Simonides wyzwał na pojedynek Roberta Burneikę

  Rafał Simonides wyzwał na pojedynek Roberta Burneikę

  Wygląda na to, że jesienią polscy kibice mogą być świadkami prawdziwej konfrontacji Dawida z Goliatem. Ważącego około 130 kilogramów Roberta Burneikę, czyli "Hardcorowego Koksa" na pojedynek wyzwał ważący 70 kg mniej mistrz świata Muay Thai, Rafał Simonides. Walka miałaby się odbyć 4 października w Gdańsku na MMA Attack 4.
 • Rafał Simonides: Polak, który walczył dla króla Tajlandii

  Rafał Simonides: Polak, który walczył dla króla Tajlandii

  Mediom głównego nurtu często uciekają sportowcy niezwykli. Utalentowani i zdeterminowani tytani pracy, którzy każdego dnia zaciekle walczą o to, by wdrapać się na szczyt. Pozbawieni blasku fleszy i wystarczających środków rzucają się w pogoń za odległymi marzeniami. Kiedy je dogonią i zrealizują stają się podwójnymi zwycięzcami. Takim sportowcem jest Rafał Simonides. Wielki mistrz Muay Thai, którego kunszt docenił król Tajlandii.

Filmy - Muay thai (3)