MŚ piłkarek ręcznych

Artykuły - MŚ piłkarek ręcznych (144)

 • MŚ piłkarek ręcznych. Złoto dla Holandii po wygranej z Hiszpanią w finale

  MŚ piłkarek ręcznych. Złoto dla Holandii po wygranej z Hiszpanią w finale

  Holandia wygrała w japońskim Kumamoto z Hiszpanią 30:29 (16:13) w finale mistrzostw świata piłkarek ręcznych. To pierwszy w historii tytuł wywalczony przez ekipę "Pomarańczowych". Wcześniej w niedzielę w meczu o brązowy medal Rosja pokonała Norwegię 33:28.
 • MŚ piłkarek ręcznych. Rosjanki brązowymi medalistkami

  MŚ piłkarek ręcznych. Rosjanki brązowymi medalistkami

  Rosja pokonała w japońskim Kumamoto Norwegię 33:28 (18:15) w meczu o brązowy medal mistrzostw świata piłkarek ręcznych. W finale o 12.30 Holandia zmierzy się z Hiszpanią.
 • MŚ piłkarek ręcznych. Rosja w półfinale

  MŚ piłkarek ręcznych. Rosja w półfinale

  Mistrzynie olimpijskie, piłkarki ręczne Rosji wygrały z Czarnogórą 35-28, umocniły się na pozycji lidera grupy 2 w drugiej rundzie mistrzostw świata w Japonii i zapewniły sobie awans do półfinału.
 • MŚ piłkarek ręcznych. Norweżki na prowadzeniu w grupie 1

  MŚ piłkarek ręcznych. Norweżki na prowadzeniu w grupie 1

  Piłkarki ręczne Norwegii wykorzystały potknięcie Niemek i awansowały na pozycję liderek grupy 1 w drugiej rundzie mistrzostw świata w Japonii.
 • MŚ piłkarek ręcznych. Norweżki pokonały Dunki

  MŚ piłkarek ręcznych. Norweżki pokonały Dunki

  Piłkarki ręczne Norwegii, złote medalistki z 2015 roku i srebrne z 2017, wygrały z Danią 22:19 w niedzielnym meczu drugiej rundy mistrzostw świata w Japonii. W tej samej grupie brązowe medalistki sprzed dwóch lat Holenderki przegrały z Niemkami 23:25.
 • MŚ w piłce ręcznej: Norweżki o pustych trybunach i .. maszynach do klaskania

  MŚ w piłce ręcznej: Norweżki o pustych trybunach i .. maszynach do klaskania

  Norweskie piłkarki ręczne krytycznie wypowiadają się na temat braku publiczności na ich meczach podczas mistrzostw świata rozgrywanych w Japonii i używanych przez organizatorów maszynach do klaskania, które mają poprawiać atmosferę.
 • MŚ piłkarek ręcznych. Pięć drużyn pewnych awansu do kolejnej fazy

  MŚ piłkarek ręcznych. Pięć drużyn pewnych awansu do kolejnej fazy

  Po czwartkowych meczach rozgrywanych w Japonii mistrzostw świata piłkarek ręcznych pięć drużyn zapewniło sobie awans do kolejnej fazy rozgrywek: Norwegia i Holandia z grupy A oraz Rosja, Szwecja i Japonia z grupy D. Polki nie startują.
 • MŚ piłkarek ręcznych: Francuzki pokonały Niemki w czwartej kolejce

  Broniące tytułu francuskie piłkarki ręczne wygrały z Niemkami 27-25 (14-12) w meczu czwartej kolejki grupy B mistrzostw świata, które odbywają się w Japonii. W piątek zmierzą się z Danią w spotkaniu, które zdecyduje o tym, kto awansuje do dalszej fazy.
 • MŚ piłkarek ręcznych. Pierwsze zwycięstwo Francuzek

  MŚ piłkarek ręcznych. Pierwsze zwycięstwo Francuzek

  Francuskie piłkarki ręczne odniosły pierwsze zwycięstwo w mistrzostwach świata w Japonii, gromiąc drużynę Australii 46-7. Obrończynie tytułu wciąż są jednak w trudnej sytuacji, po niepowodzeniach w pierwszych dwóch meczach. Polki nie startują.
 • MŚ piłkarek ręcznych. Wysokie zwycięstwa faworytek

  MŚ piłkarek ręcznych. Wysokie zwycięstwa faworytek

  Norwegia i Serbia w grupie A oraz Rosja, Szwecja i zespół gospodarzy w grupie D odniosły drugie zwycięstwa w rozgrywanych w Japonii mistrzostwach świata piłkarek ręcznych. Polki nie uczestniczą w turnieju.

Filmy - MŚ piłkarek ręcznych (5)