MŚ 2026

Artykuły - MŚ 2026 (4)

 • Mundial 2026. Wybór miast-gospodarzy opóźniony

  Mundial 2026. Wybór miast-gospodarzy opóźniony

  Z powodu opóźnień przy budowie stadionów wynikających z pandemii koronawirusa później niż zwykle zapadnie decyzja, w jakich miastach rozgrywane będą mecze piłkarskich mistrzostw świata 2026 roku w USA, Kanadzie i Meksyku - poinformowała FIFA.
 • Maciej Sawicki: Mundial w trzech krajach będzie czymś niezwykłym

  Maciej Sawicki: Mundial w trzech krajach będzie czymś niezwykłym

  Obecny na kongresie FIFA w Moskwie sekretarz generalny PZPN Maciej Sawicki stwierdził, że piłkarskie mistrzostwa świata w 2026 roku w USA, Kanadzie i Meksyku będą czymś niezwykłym. Jak dodał, polska delegacja głosowała za wspólną kandydaturą tych krajów.
 • Mundial 2026. USA, Kanada i Meksyk organizatorami mistrzostw świata

  Mundial 2026. USA, Kanada i Meksyk organizatorami mistrzostw świata

  Obradujący w Moskwie kongres FIFA dziś zadecydował, że piłkarskie mistrzostwa świata w 2026 roku odbędą się w USA, Kanadzie i Meksyku, które wystąpiły ze wspólną kandydaturą. Tym samym po raz pierwszy mundial odbędzie się w trzech krajach.
 • Mundial 2026. Dziś ważna decyzja FIFA: Maroko kontra Ameryka

  Mundial 2026. Dziś ważna decyzja FIFA: Maroko kontra Ameryka

  Na tą decyzje czekają miliony kibiców na całym świecie! Dziś obradujący w Moskwie, w przededniu otwarcia mundialu kongres FIFA zdecyduje, gdzie odbędą się MŚ w 2026 roku. W grę wchodzi kandydatura Maroka oraz wspólna, łączona USA, Kanady i Meksyku. Wynik jest niewiadomą, choć większe szanse daje się kandydaturze amerykańskiej.