MŚ 2018 w Rosji

Artykuły - MŚ 2018 w Rosji (203)

Filmy - MŚ 2018 w Rosji (8)

 • "Szybka kontra", odcinek 17. Wideo

  – Wszyscy jesteśmy pod wrażeniem występu Rosji na mundialu, choć ja byłem trochę zaskoczony opiniami przed MŚ, że zespół rosyjski nie przejdzie nawet fazy grupowej – powiedział w magazynie "Szybka kontra" Tomasz Frankowski, były napastnik reprezentacji Polski, komentując odpadnięcie Sbornej dopiero w ćwierćfinale, po rzutach karnych, z ekipą Chorwacją. W ten sposób reprezentacja Rosji pokazała, co oznacza honorowe pożegnanie się z mistrzostwami świata.
 • Nawałka porównuje mundial z Euro 2016. Wideo

  - Moim zdaniem dyspozycja zawodników na Euro 2016 była bardzo wysoka, mówię tutaj o podstawowej "11". Jeżeli chodzi o mistrzostwa świata, to nasza kadra była szersza i jej poziom bardziej wyrównany. Trzeba sobie jasno powiedzieć, że w okresie mistrzostw Europy wszyscy zawodnicy byli cały czas w grze, poza jednym wyjątkiem - ocenił na konferencji prasowej Adam Nawałka, selekcjoner reprezentacji Polski, który po ostatnim meczu Orłów na mundialu odda się do dyspozycji zarządu PZPN-u.
 • Raport Interii z Kazania przed Polska - Kolumbia. Wideo

  Interia.pl w Kazaniu: meldunek z dziennikarzami.
 • Janusz Panasewicz z Lady Pank komentuje start Orłów na MŚ. Wideo

  - Może to niedobrze, że pojechaliśmy z Lady Pank do tej Juraty? – zastanawia się lider Lady Pank Janusz Panasewicz, po porażce Orłów Nawałki z Senegalem 1-2 na MŚ w Rosji, mając na uwadze koncert, który zespół zaserwował naszej reprezentacji podczas pierwszego zgrupowania nad polskim morzem.