mrówki

Artykuły - Mrówki (38)

Filmy - Mrówki (4)

 • Domowy spray przeciwko mrówkom i insektom

  Mrówki i insekty to niewielkie stworzonka, które żyją w niemal każdym domu. Ciągną zewsząd do jedzenia, które trzymamy w naszych mieszkaniach i trudno się ich pozbyć. Są jednak proste, naturalne metody, by powstrzymać atak mrówek i innych insektów - te są bowiem wrażliwe na niektóre substancje, które mamy w swoich domach! Oto spray domowej roboty przeciwko mrówkom i insektom!
 • Jak pozbyć się mrówek z domu? Domowy sposób na mrówki

  Mrówki, które ciągną do naszego jedzenia, na wiosnę są zmorą mieszkańców wielu domów. Dla tych pracowitych owadów nasze domy to idealne spiżarnie, które można łatwo opróżnić koniecznymi do przetrwania produktami. Nie wszyscy mają jednak ochotę na dzielenie się z mrówkami... Nie powinniśmy jednak zabijać mrówek, a raczej odstraszać je od naszych domów naturalnymi środkami. Zobaczcie nasz sposób, jak pozbyć się mrówek z domu!
 • Kolonia mrówek opanowała dżunglę

  Projekt badawczy prowadzony w Siem Reap w Kambodży w 2014 roku ukazał jak wielką moc mają mrówki, kiedy połączą się w rój. Na materiale widać jak w zaledwie kilkanaście minut pokonują o wiele większego krocionoga. (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Oto największa mrówka na świecie!

  Chyba nie chlelibyśmy ich mieć na naszym podwórku, nieprawdaż?