mp3

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
MP3 (technologia audio) ,

Artykuły - Mp3 (893)

 • Radio internetowe - krótki przewodnik, który pozwoli Ci poznać tę technologię

  Radio internetowe - krótki przewodnik, który pozwoli Ci poznać tę technologię

  Radio przeszło prawdziwą rewolucję w ciągu ostatnich kilku dekad. Dni trzeszczącego sygnału FM dawno minęły. W dzisiejszych czasach słuchacze mogą cieszyć się znacznie większym wyborem stacji, a także bardziej niezawodnym ich odbiorem. Technologia DAB jest obecnie standardem na całym świecie, jednak radio internetowe również otworzyło przed słuchaczami zupełnie nowy świat.
 • 66-letni rockman kontra mp3

  66-letni rockman kontra mp3

  Kanadyjski wokalista Neil Young zamierza zrewolucjonizować rynek muzyki cyfrowej.
 • Sweex Optimuo MP4 - kompaktowy i kolorowy

  Sweex Optimuo MP4 - kompaktowy i kolorowy

  Na naszym rodzimym rynku zadebiutował odtwarzacz Sweex Optimuo MP4. Ciekawa propozycja dla osób, które szukają prostego odtwarzacza przenośnego.
 • Walkman E443, S544 i A844 - muzyka przede wszystkim

  Walkman E443, S544 i A844 - muzyka przede wszystkim

  Odtwarzacze muzyczne to nie tylko iPody - testujemy trzy urządzenia Sony, odtwarzacze Walkmam E443, S544 oraz A844. Czy kultowa marka nadal trzyma się mocno?
 • Cowon X7 - odtwarzacz o dużym kalibrze

  Cowon X7 - odtwarzacz o dużym kalibrze

  Z początkiem listopada do Polski trafi następca modelu X5 - Cowon X7. Odtwarzacz o dużej pojemności skierowany dla tych, którzy nie maja ochoty na ciągłe kopiowanie muzyki/filmów a chcą mieć całą bibliotekę pod ręką. Do dyspozycji mamy zatem 120GB lub 160GB pojemności HDD
 • MP3 bez DRM od 2,49 zł

  MP3 bez DRM od 2,49 zł

  W Polsce wystartowa OVI Muzyka jest to nowa odsłona internetowego sklepu Nokia z muzyką. Od teraz pliki dostępne są w formacie MP3.
 • Darmowa rozrywka w sieci ryzykowna

  Darmowa rozrywka w sieci ryzykowna

  Rośnie liczba zagrożeń związanych z coraz większą popularnością muzyki i materiałów wideo dostępnych online. Analitycy McAfee ustalili, że dodanie przy wyszukiwaniu słowa "free" ("darmowe") zwiększa ryzyko trafienia na niebezpieczne serwisy internetowe.
 • USB - pięta achillesowa komputera

  USB - pięta achillesowa komputera

  25 proc. nowych robaków stworzonych w tym roku rozprzestrzenia się przez urządzenia USB. Co roku 48 proc małych i średnich firm na całym świecie pada ofiarą infekcji. Przyczyną jednej trzeciej z nich są robaki szerzące się przez urządzenia USB.
 • Nokia 5250 - dotyk muzyki

  Nokia 5250 - dotyk muzyki

  Nokia zaprezentowała najnowszy telefon w swoim portfolio - model Nokia 5250. Jest to komórka z dostępem do sklepu muzycznego Nokia, odtwarzaczem plików MP3 i ekranem dotykowym. Sprzęt dostępny jest w 5 kolorach, trafi do sprzedaży w Polsce we wrześniu w cenie ok. 600 złotych.
 • Z elektroniką na wakacje

  Z elektroniką na wakacje

  Na co uważać, pakując do plecaka na wakacyjne wojaże laptopy, aparaty fotograficzne, odtwarzacze MP3 czy przenośne dyski twarde.