motoryzcja

Artykuły - Motoryzcja (9)

Filmy - Motoryzcja (5)

 • Drift na otwarcie roku

  Mistrzowie kierownicy za kółkiem swoich samochodów potrafią wiele. Ten przejazd z pewnością przypadnie do gustu wszystkim fanom motoryzacji.
 • Kanapowy drift. Czy to możliwe?

  Daniel jest miłośnikiem motoryzacji i lubi eksperymentować z wynalazkami w domu. Tym razem stworzył kanapę na kółkach i urządził z przyjacielem... kanapowy drift. (STORYUL/x-news)
 • Komu Emil Rau zaszedł za skórę?

  Tym razem "Szybki strzał" kierujemy do Emila Raua, łowcy fotoradarów. Kto go najbardziej nie lubi i dlaczego? Kim jest człowiek, który wypowiedział wojnę strażnikom miejskim? I jaką cenę za to płaci? Co widzi na polskich ulicach? Zobaczcie! - Walczysz ze strażą miejską i z absurdami drogowymi. Co osiągnąłeś? A co straciłeś?
 • Wymiana koła, żarówki… Tego już sam nie zrobisz

  Wymiana koła, żarówki czy nawet zamontowanie odpowiednich wycieraczek – te z pozoru proste czynności mogą przysporzyć sporo problemów. Powód? Najnowsze auta są coraz bardziej naszpikowane technologią i nawet pozornie drobne naprawy mogą skończyć się poważniejszymi problemami. - W dzisiejszych czasach wymiana żarówki lub klocków hamulcowych, zwłaszcza w nowych autach, wyposażonych np. w elektryczny hamulec postojowy, nie jest już tak prostą czynnością jak kiedyś – mówi Tomasz Drzewiecki – dyrektor ds. rozwoju sprzedaży detalicznej Premio Opony-Autoserwis w Polsce, Czechach, na Słowacji, Ukrainie oraz na Węgrzech i dodaje. – Zdarzają się auta, w których przy wymianie żarówki konieczny jest demontaż części samochodu. Warto dla oszczędności czasu i nerwów oddać swój pojazd w ręce profesjonalistów.