motorówka

Artykuły - Motorówka (9)

 • Łodzie na ulicach Abu Zabi blokują ruch

  Łodzie na ulicach Abu Zabi blokują ruch

  Mieszkańcy Abu Zabi, stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich parkują swoje motorówki na ulicach. Powszechna praktyka miłośników jachtingu wynika z oszczędności. Za rok cumowania w porcie trzeba zapłacić co najmniej - w przeliczeniu - 10 tys. zł.
 • Aston Martin AM37 - luksusowa motorówka, na którą cię nie stać

  Aston Martin AM37 - luksusowa motorówka, na którą cię nie stać

  Aston Martin zaprezentował w Monako swoją pierwszą łódź motorową - AM37. 11-metrowa motorówka produkowana w Gaydon będzie bardzo luksusowa i bardzo droga.
 • Seabreacher - inne motorówki właśnie przestały być cool

  Seabreacher - inne motorówki właśnie przestały być cool

  Chyba nie ma faceta, który chociaż raz nie marzył o łódce, luksusowym jachcie bądź też motorówce. Seabreacher to czysty ekstrakt pragnień o szybkości, luksusie i "byciu cool" i przy tym najlepsza pod słońcem zabawka dla dużego chłopca.
 • "Najdroższa motorówka świata" gotowa w 2016 r.?

  "Najdroższa motorówka świata" gotowa w 2016 r.?

  Okręt patrolowy na bazie istniejącego kadłuba wypłynie na wody Bałtyku w 2016 r. - zapowiedziało Ministerstwo Obrony Narodowej. Będzie to 15 lat od rozpoczęcia projektu budowy korwet typu Gawron, który dotychczas pochłonął prawie pół mld złotych.
 • Z Boat - nowa nieoficjalna łódź Batmana

  Z Boat - nowa nieoficjalna łódź Batmana

  Oficjalnie nazywa się Z Boat, ale wystarczy jeden rzut oka na projekt Mrocznej Łodzi, by było jasne, że powstaje na zlecenie Bruce'a Wayne'a. Tylko że ów Bruce nazywa się Kenny Schachter i zajmuje się handlowaniem dziełami sztuki w Londynie.
 • Luksus napędzany 17 000 KM

  Luksus napędzany 17 000 KM

  Wally 118 to jeden z najbardziej luksusowych i z pewnością najszybszy jacht na świecie. Jakie są jego osiągi? Na pewno mniej powalające niż cena.
 • Wałęsa: To największa głupota, gdybym ja tam był

  Wałęsa: To największa głupota, gdybym ja tam był

  Były prezydent Lech Wałęsa chce, żeby prokuratura zajęła się doniesieniami mediów ws. nagrań ABW. Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego ma być w posiadaniu nagrań funkcjonariuszy WSI, którzy opowiadają o tym, jak w 1980 roku do Stoczni Gdańskiej Wałęsa został dowieziony motorówką.
 • Motorówka napędzana tłuszczem żony

  Motorówka napędzana tłuszczem żony

  Earthrace, ślizgacz zasilany biodieslem, w tym częściowo ludzkim tłuszczem uzyskiwanym podczas liposukcji, wyrusza w podróż dookoła świata. Jego kapitan, Pete Bethune, chce ustanowić nowy rekord prędkości.
 • Zamiast dróg jest motorówka

  175 samochodów (w tym wiele terenowych), łódź motorową, drewniany domek z bali i sztućce musieli - między innymi - kupić Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad zwycięzcy kontraktów na roboty drogowe. W latach 1999-2002 koszt "dobrowolnych" świadczeń przekroczył 17,6 mln zł. Wszystkie finansowane były ze środków publicznych w ramach inwestycji na roboty drogowe.

Filmy - Motorówka (14)