motocykliści

Artykuły - Motocykliści (68)

 • Jechał za 92 km/h za szybko. Ale to nie wszystko

  Jechał za 92 km/h za szybko. Ale to nie wszystko

  Sprzyjające warunki pogodowe powodują, że na drogach pojawia się coraz więcej motocyklistów. Niestety nie wszyscy niechronieni użytkownicy ruchu drogowego przestrzegają przepisów drogowych
 • ​Być motocyklistą i przeżyć kolejny sezon

  ​Być motocyklistą i przeżyć kolejny sezon

  Wiosna, słońce i sucha droga - to czas kiedy można wyciągnąć przygotowany i dopieszczony przez zimę motocykl i rozpocząć sezon. Pierwsze metry, oswajamy się z maszyną, nowo zakupionym kaskiem czy kombinezonem. Jest już lepiej przejechaliśmy kilka kilometrów, jedziemy powoli delektujemy się wiatrem i pierwszą łezką lecącą z oka przy otwartej szybce kasku.
 • Motocykliści oficjalnie zainaugurowali sezon

  Motocykliści oficjalnie zainaugurowali sezon

  Motocykliści z całego kraju i zagranicy przyjechali w niedzielę na Jasną Górę, by oficjalnie rozpocząć sezon i modlić się o bezpieczeństwo na drogach. W Motocyklowym Zjeździe Gwiaździstym uczestniczyło kilka tysięcy miłośników jednośladów.
 • Nowa nawigacja TomTom Rider dla motocyklistów

  Nowa nawigacja TomTom Rider dla motocyklistów

  TomTom ogłosił wprowadzenie nowej generacji nawigacji zaprojektowanej dla motocyklistów. Po raz pierwszy kierowcy jednośladów mogą wybrać własną trasę pełną zakrętów i stworzyć odpowiadający im plan podróży.
 • Auto skręca, motocyklista wyprzedza. Zderzenie, a wina jest...

  Auto skręca, motocyklista wyprzedza. Zderzenie, a wina jest...

  Sytuacja zarejestrowana przez kamerę ITS na ulicy Kościuszki w Olsztynie stanowi niewątpliwie ostrzeżenie dla motocyklistów.
 • Przekroczyli prędkość o 100 km/h. Uważali, że to normalne...

  Przekroczyli prędkość o 100 km/h. Uważali, że to normalne...

  Policyjne samochody z wideorejestratorami dokumentują głównie wykroczenia związane z przekroczeniami dozwolonej prędkości. Ale nie tylko. W oko policyjnej kamery trafiają również samochody przejeżdżające na czerwonym świetle czy przekraczające podwójne linie ciągłe.
 • Motocyklista dostał 44 mandaty. Teraz czeka go 45.

  Białoruski sąd może mieć nie lada problem z ustaleniem, kto jest bardziej winny kolizji drogowej w Baranowiczach. Doszło tam do zderzenia samochodu z motocyklem.
 • Od początku roku na drogach zginęło 41 motocyklistów

  Od początku roku na drogach zginęło 41 motocyklistów

  Od początku roku doszło do ponad 370 wypadków z udziałem motocyklistów, w których zginęły 43 osoby (41 kierowców motocykli i dwóch pasażerów) a ponad 330 zostało rannych - alarmują policjanci i apelują do kierowców jednośladów o ostrożność i zdrowy rozsądek.
 • Szaleniec pędził na motorze. Dostał 38 punktów karnych

  Gostynińscy policjanci zatrzymali kierującego motocyklem kawasaki. Mężczyźnie po szalonej jeździe zostało zatrzymane prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny od pojazdu. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.
 • Kraków: Motocykliści będą mogli jeździć po buspasach

  Kraków: Motocykliści będą mogli jeździć po buspasach

  Od 1 stycznia 2014 roku w Krakowie motocykliści będą mogli korzystać z pasów przeznaczonych dla autobusów - poinformował prezydent miasta Krakowa Jacek Majchrowski.

Filmy - Motocykliści (9)