mosley

Artykuły - Mosley (66)

 • Pacquiao: Mosley jest lepszy niż Margarito

  Pacquiao: Mosley jest lepszy niż Margarito

  Uważany za najlepszego boksera bez podziału na kategorie wagowe Filipińczyk Manny Pacquiao, uważa, że jego najbliższy rywal - Shane Mosley jest lepszym bokserem niż poprzedni pretendent - Antonio Margarito.
 • Mosley zremisował z Morą, ale dostał premię

  Mosley zremisował z Morą, ale dostał premię

  Były mistrz świata w kilku wagach Shane Mosley (USA) zremisował bokserską walkę rankingową z rodakiem Sergio Morą, który jednak nie osiągnął limitu kategorii junior średniej (68,85 kg) i stracił 57 tysięcy dolarów. Pieniądze te trafiły na konto Mosleya.
 • Jackiewicz jak Pacquiao, Mosley i Mayweather Jr?

  Filipińczyk Manny Pacquiao, Amerykanie Floyd Mayweather Jr, Shane Mosley... - do takich nazwisk w sobotę może dołączyć Rafał Jackiewicz. W Słowenii będzie boksował o pas IBF w wadze półśredniej z Dejanem Zaveckiem. Wygrana gwarantuje Polakowi sukces finansowy.
 • Mayweather Jr odprawił Mosleya

  Mayweather Jr odprawił Mosleya

  Niepokonany amerykański pięściarz Floyd Mayweather Jr. zdecydowanie wygrał na punkty (119:109, 119:109, 118:110) z rodakiem Shane'em Mosleyem w prestiżowej walce w wadze półśredniej, która odbyła się w Las Vegas. Znacznie więcej pieniędzy zarobił triumfator.
 • Walka Mayweather junior - Mosley już dziś!

  Walka Mayweather junior - Mosley już dziś!

  Zarówno Floyd Mayweather junior (40-0, 25 KO), jak i Shane Mosley (46-5, 39 KO) bez trudu uzyskali limit kategorii półśredniej. "Sugar" wniósł na wagę 147 funtów (66,738 kg), "Money" był natomiast o jeden funt lżejszy (66,284). W piątek odbyło się ważenie przed walką roku.
 • Mosley odpowiedział na zarzuty Briatore

  Mosley odpowiedział na zarzuty Briatore

  Max Mosley ostro zareagował na zeznania Flavio Briatore, który oskarżył Międzynarodową Federacją Samochodową (FIA) o działanie na jego szkodę. Były prezydent tej federacji wydał w tej sprawie oświadczenie.
 • Max Mosley zaskoczy autobiografią

  Max Mosley zaskoczy autobiografią

  Prezydent FIA, Max Mosley przyznał, że zamierza opublikować swoją autobiografię, która może wywołać sporo kontrowersji.
 • "Drzwi Formuły 1 zamknięte dla Briatore"

  "Drzwi Formuły 1 zamknięte dla Briatore"

  "Nie wyobrażam sobie, by Flavio Briatore pojawił się na jakimkolwiek torze Formuły 1. Dla niego drzwi są zamknięte" - przyznał prezydent Międzynarodowej Federacji Samochodowej (FIA) Max Mosley. Z kolei szef F1 Bernie Ecclestone ocenił dożywotnią dyskwalifikację Włocha jako stratę dla tego sportu.
 • Max Mosley: Ukaraliśmy winnych

  Max Mosley: Ukaraliśmy winnych

  Za wydarzenia podczas Grand Prix Singapuru w 2008 roku odpowiedzialność ponosi nie cała ekipa Renault, a poszczególni ludzie - tak ukaranie tego teamu w zawieszeniu tłumaczył prezydent Międzynarodowej Federacji Samochodowej (FIA) Max Mosley.
 • Mayweather to genialny bokser czy nudziarz?

  Mayweather to genialny bokser czy nudziarz?

  "Byłem gotowy umrzeć na ringu. Wielu uważało, że przegram przez nokaut. Mam nadzieję, że cały Meksyk jest ze mnie dumny" - mówił na konferencji prasowej Juan Manuel Marquez (50-5, 37 KO).