mor

Artykuły - Mor (48)

 • Joanna Moro: Jak Anna German została Talianką?

  Joanna Moro: Jak Anna German została Talianką?

  Po wielkim sukcesie "Anny German" Joanna Moro pewnym krokiem weszła w nową produkcję na Wschodzie. Oglądamy ją jako tytułową bohaterkę "Talianki", włoską tancerkę, którą los rzucił do Rosji.
 • Joanna Moro: "Talianka" jak "Anna German"?

  Joanna Moro: "Talianka" jak "Anna German"?

  Czy "Talianka", rosyjski serial z Joanną Moro w roli głównej, okaże się takim samym przebojem jak telewizyjna produkcja o Annie German? "Przede wszystkim jest to przepiękna historia miłości" - zachwala produkcję polska aktorka.
 • Joanna Moro w czwartej serii "Blondynki"!

  Joanna Moro w czwartej serii "Blondynki"!

  Joanna Moro ("Blondynka", Anna German") nie musi martwić się o pracę. Telewizyjna Jedynka planuje nakręcić 4 sezon popularnego serialu "Blondynka". Sprawdź szczegóły!
 • Joanna Moro: Mężczyźni wolą blondynki?

  Joanna Moro: Mężczyźni wolą blondynki?

  Cała Polska zakochała się w niej, gdy grała Annę German. Joanna Moro nie boi się przemian - tańczyła też w "Tańcu z gwiazdami", a teraz leczy zwierzaki we wsi Majaki jako nowa Sylwia Kubus w "Blondynce". I bardzo to lubi!
 • Joanna Moro ponownie zaprezentuje swoje umiejętności taneczne

  Joanna Moro ponownie zaprezentuje swoje umiejętności taneczne

  Joannę Moro od września będzie można oglądać aż w trzech serialach emitowanych w TVP - w "Blondynce", "Komisarzu Aleksie" i "Barwach szczęścia". Aktorka znana z sukcesów w ostatniej edycji "Tańca z Gwiazdami" zapewnia, że jesienią ponownie zaprezentuje widzom swoje umiejętności taneczne.
 • Joanna Moro nie do końca zadowolona

  Joanna Moro nie do końca zadowolona

  Zdobyła nasze serca jako Anna German. Pokazała swój temperament na parkiecie w programie "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Wróciła do "Barw szczęścia" i została nową "Blondynką". Jak dalej potoczy się kariera Joanny Moro?
 • Joanna Moro nie chce grać w reklamach

  Joanna Moro nie chce grać w reklamach

  Joanna Moro, którą od września będziemy oglądać jako Sylwię Kubus w 3. serii "Blondynki", jest od pewnego czasu łakomym kąskiem dla reklamodawców. Aktorka jednak broni się przed tym, bo nie chce być kojarzona z żadną marką ani produktem.
 • Joanna Moro: Nowa twarz, nowa energia

  Joanna Moro: Nowa twarz, nowa energia

  Ekipa "Blondynki" rozpoczęła pracę na planie trzeciej serii. W obsadzie rewolucyjna nowość. Piękną panią weterynarz Sylwię Kubus gra Joanna Moro, która zastąpiła w tej roli Julię Pietruchę.
 • Joanna Moro cieszy się z nowej roli

  Joanna Moro cieszy się z nowej roli

  Choć nie wygrała "Tańca z gwiazdami", o Joannie Moro znowu jest głośno. Aktorka zastąpiła Julię Pietruchę w popularnym serialu Jedynki.
 • Joanna Moro na planie "Blondynki"

  Joanna Moro na planie "Blondynki"

  Cieszący się dużą popularnością serial "Blondynka" wychodzi na przeciw oczekiwaniom swoich wiernych fanów. Już jesienią widzowie TVP1 będą mogli oglądać trzecią serię swojego ulubionego serialu.