Film - moore

Artykuły - Moore (210)

 • Demi Moore... sprzedaje obrazy

  Demi Moore... sprzedaje obrazy

  Okazuje się, że Demi Moore poza aktorstwem ma inną, również związaną ze sztuką, pasję. Aktorka okazuje się być kolekcjonerką obrazów. Moore ma zamiar wystawić na sprzedaż w przyszłym miesiącu dwa 19-wieczne dzieła europejskich mistrzów pędzla. Aktorka może zarobić na nich nawet 1,7 miliona dolarów.
 • Pierwsze spotkanie z Curtisem

  Pierwsze spotkanie z Curtisem

  Michael Caine wyznał, że nigdy nie zapomni pierwszego spotkania z Tonym Curtisem. Legendarny aktor chwycił zwisającego z ust Caine'a papierosa, wyrzucił go, a na koniec nakazał młodszemu koledze rzucenie palenia.
 • AFF: Prawie 100 tytułów

  AFF: Prawie 100 tytułów

  Prawie 100 tytułów, w tym ponad 30 po raz pierwszy prezentowanych w Polsce, jest w programie American Film Festiwal, który w dniach 20-24 października odbędzie się we Wrocławiu.
 • Bening i Moore do Oscara!

  Bening i Moore do Oscara!

  Gwiazdy filmu "The Kids Are All Right" - Annette Bening i Julianne Moore - mają spore szanse na nominację do Oscara. Wytwórnia Focus Features, która dystrybuuje obraz w reżyserii Lisy Cholodenko, wesprze kandydatury obydwu aktorek.
 • Kutcher zdradzał Demi Moore?

  Kutcher zdradzał Demi Moore?

  Ta wiadomość wstrząsnęła plotkarskim światkiem! Czy to możliwe, by nieskazitelny dotąd Ashton zdradzał swoją żonę Demi Moore?
 • Jeremy Irons walczy z kryzysem

  Jeremy Irons walczy z kryzysem

  Jeremy Irons, 62-letni gwiazdor Hollywood, zostanie prezesem jednej z wielkich firm z Wall Street. W walce z kryzysem pomogą mu Kevin Spacey, Demi Moore i Zachary Quinto, z którymi wystąpi w nowej produkcji J.C. Chandora pt. "Margin Call".
 • Demi Moore napisze autobiografię

  Demi Moore napisze autobiografię

  Demi Moore jest gotowa, aby zdradzić światu historię swojego życia osobistego i drogi do kariery. Niedawne doniesienia o literackich planach aktorki zostały potwierdzone. W 2012 roku można spodziewać się nowej pozycji w księgarniach - autobiografii Demi Moore.
 • Demi Moore napisze biografię?

  Demi Moore napisze biografię?

  Demi Moore pragnie przelać swoje wspomnienia na papier. Jak informuje agent aktorki, gwiazda nosi się z zamiarem napisania biografii.
 • Jak nie aktorstwo, to medycyna

  Jak nie aktorstwo, to medycyna

  Gwiazda Hollywood - Julianne Moore - jest przekonana, że zostałaby lekarką, gdyby nie odniosła sukcesu jako aktorka.
 • Moore i Sarandon na pomoc Haiti

  Moore i Sarandon na pomoc Haiti

  Trzy miesiące po trzęsieniu ziemi na Haiti, które pochłonęło tysiące ofiar, gwiazdy Hollywood w dalszym ciągu wspierają tamtejszą ludność dotkniętą skutkami kataklizmu