moore

Artykuły - Moore (412)

 • Czym gwiazdy lubią chwalić się w internecie

  Czym gwiazdy lubią chwalić się w internecie

  Dotąd sławni pilnie strzegli prywatności. Tylko najlepszym paparazzi udawało się zrobić im zdjęcie w intymnej sytuacji. Dziś sami zamieszczają prywatne fotki na portalach społecznościowych. To prawdziwa rewolucja w kontaktach z fanami!
 • Obama odwiedził miasteczko Moore zniszczone przez tornado

  Obama odwiedził miasteczko Moore zniszczone przez tornado

  Niemal tydzień po przejściu tornada w Oklahomie prezydent USA odwiedził zniszczone przez żywioł miasteczko Moore i obiecał dalszą pomoc w jego odbudowie. "Przybywam tu, by zapewnić was, że nie jesteście sami" - powiedział Barack Obama w niedzielę na gruzach miejscowej szkoły.
 • Miasteczko Moore po tornadzie: Rodzice szukają dzieci

  Miasteczko Moore po tornadzie: Rodzice szukają dzieci

  Po przejściu tornada nad amerykańskim miasteczkiem Moore koło Oklahoma City część rodziców wciąż szuka swych dzieci. Dwie szkoły w miejscowości legły w gruzach. Mieszkańcy Moore relacjonują mediom, jak po powrocie do domów znaleźli tylko ich ruiny.
 • Rozwiedli się po 27 latach małżeństwa

  Rozwiedli się po 27 latach małżeństwa

  Znani z legendarnej nowojorskiej formacji Sonic Youth gitarzysta Thurston Moore i basistka Kim Gordon wzięli rozwód.
 • Przyszłość FIFY

  Przyszłość FIFY

  W jednym z wywiadów szef EA Sports wyjawił, że wraz ze swoją ekipą chce sprawić, by seria FIFA dostarczana była fanom poprzez kilka różnych platform, które byłyby ze sobą powiązane.
 • Demi Moore... sprzedaje obrazy

  Demi Moore... sprzedaje obrazy

  Okazuje się, że Demi Moore poza aktorstwem ma inną, również związaną ze sztuką, pasję. Aktorka okazuje się być kolekcjonerką obrazów. Moore ma zamiar wystawić na sprzedaż w przyszłym miesiącu dwa 19-wieczne dzieła europejskich mistrzów pędzla. Aktorka może zarobić na nich nawet 1,7 miliona dolarów.
 • Pierwsze spotkanie z Curtisem

  Pierwsze spotkanie z Curtisem

  Michael Caine wyznał, że nigdy nie zapomni pierwszego spotkania z Tonym Curtisem. Legendarny aktor chwycił zwisającego z ust Caine'a papierosa, wyrzucił go, a na koniec nakazał młodszemu koledze rzucenie palenia.
 • AFF: Prawie 100 tytułów

  AFF: Prawie 100 tytułów

  Prawie 100 tytułów, w tym ponad 30 po raz pierwszy prezentowanych w Polsce, jest w programie American Film Festiwal, który w dniach 20-24 października odbędzie się we Wrocławiu.
 • Gollob mistrzem świata w jeździe na żużlu!

  Gollob mistrzem świata w jeździe na żużlu!

  Najlepszy polski żużlowiec Tomasz Gollob wygrał Grand Prix Włoch i zapewnił sobie tytuł mistrza świata! "Cesarz żużla" świętował sukces jeszcze przed wielkim finałem, ale zachował koncentrację, wrócił na tor i wygrał.
 • Bening i Moore do Oscara!

  Bening i Moore do Oscara!

  Gwiazdy filmu "The Kids Are All Right" - Annette Bening i Julianne Moore - mają spore szanse na nominację do Oscara. Wytwórnia Focus Features, która dystrybuuje obraz w reżyserii Lisy Cholodenko, wesprze kandydatury obydwu aktorek.

Filmy - Moore (1)

 • Los w okrutny sposób doświadczył te zwierzęta

  Kilka dni temu ich mały świat dosłownie legł w gruzach. Czworonogi z miasta Moore w amerykańskim stanie Oklahoma, w które uderzyło potężne tornado, błąkały się przez kilkadziesiąt godzin wśród ruin domów w poszukiwaniu swoich właścicieli, wygłodniałe i wyczerpane. Obecnie przebywają w tymczasowym schronisku, czekając, aż zgłoszą się po nich ich opiekunowie. Niestety, wiele z nich jeszcze długo będzie tęsknić za ciepłem domowego ogniska...