montreal

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Montreal (festiwal filmowy w Montrealu) ,

Artykuły - Montreal (163)

 • Borys Szyc nagrodzony w Montrealu

  Borys Szyc nagrodzony w Montrealu

  Borys Szyc otrzymał nagrodę dla najlepszego aktora - za rolę w filmie "Kret" Rafaela Lewandowskiego - na zakończonym w niedzielę, 28 sierpnia, 35. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Montrealu, w Kanadzie.
 • Zatrzymać ślad

  Zatrzymać ślad

  Podczas rozpoczynającego się właśnie 35. World Film Festival w Montrealu, odbędzie się światowa premiera "Lęku wysokości" Bartosza Konopki. Film wystartuje w konkursie debiutów.
 • Turniej ATP w Montrealu: Zwycięstwo Djokovica w 3. rundzie

  Rozstawiony z numerem pierwszym Serb Novak Djokovic pokonał Chorwata Marina Cilica 7:5, 6:2 w meczu trzeciej rundy tenisowego turnieju ATP World Tour Masters na twardych kortach w Montrealu (pula nagród 2,43 mln dolarów).
 • Rząd nie kontroluje populacji łosi

  Rząd nie kontroluje populacji łosi

  Ofiary wypadków drogowych spowodowanych przez łosie na kanadyjskiej Nowej Fundlandii zdecydowały się pójść do sądu. W ich imieniu prawnik złożył pozew zbiorowy przeciwko rządowi prowincji Nowa Fundlandia i Labrador.
 • WTA Montreal: Triumf Wozniacki

  WTA Montreal: Triumf Wozniacki

  Rozstawiona z numerem drugim duńska tenisistka polskiego pochodzenia Caroline Wozniacki pokonała Rosjankę Wierę Zwonariewą (nr 8) 6:3, 6:2 w finale turnieju WTA w Montrealu (z pulą nagród 2 miliony dolarów).
 • WTA Montreal: Wozniacki i Zwonariewa w finale

  WTA Montreal: Wozniacki i Zwonariewa w finale

  Rozstawiona z numerem drugim duńska tenisistka polskiego pochodzenia Caroline Wozniacki i Rosjanka Wiera Zwonariewa (nr 8) zagrają w zaplanowanym o godz. 19.30 finale turnieju tenisowego WTA w Montrealu (z pulą nagród 2 miliony dolarów).
 • WTA Montreal: Deszcz sparaliżował zawody

  Opady deszczu sparaliżowały przebieg turnieju tenisowego WTA w Montrealu (pula nagród 2 miliony dolarów). W niedzielę wieczorem miał się odbyć finał, tymczasem na razie nie rozegrano jeszcze pojedynków półfinałowych.
 • WTA Montreal: Awans Radwańskiej do 2. rundy debla

  WTA Montreal: Awans Radwańskiej do 2. rundy debla

  Rozstawione z numerem ósmym Agnieszka Radwańska i Rosjanka Maria Kirilenko pokonały Niemkę Annę-Lenę Groenefeld i Turczynkę Ipek Senoglu 6:0, 7:6 (7-4) w pierwszej rundzie debla turnieju tenisowego WTA w Montrealu (z pulą nagród 2 miliony dolarów).
 • WTA Montreal: Porażka Rosolskiej w deblu

  Alicja Rosolska i Francuzka Julie Coin przegrały z Argentynką Giselą Dulko i Włoszką Flavią Pennettą 1:6, 6:2, 8:10 w drugiej rundzie debla w turnieju tenisowym WTA w Montrealu (pula nagród 2 mln dolarów).
 • WTA Montreal: Benesova wyeliminowała Janković

  WTA Montreal: Benesova wyeliminowała Janković

  Słowaczka Iveta Benesova wyeliminowała najwyżej rozstawioną serbską tenisistkę Jelenę Janković w drugiej rundzie turnieju WTA Tour rangi Premier I na twardych kortach w Montrealu (z pulą nagród 2 mln dol.). W pierwszej Janković miała wolny los.

Filmy - Montreal (1)