monitorowania

Artykuły - Monitorowania (57)

 • Rząd będzie monitorować zakupy chleba!

  Rząd będzie monitorować zakupy chleba!

  Znacznie mają się zmniejszyć wydatki z budżetu na subsydiowanie żywności - uszczelnią i zracjonalizują one system dystrybucji. Nowy system ma być wdrażany w Egipcie jeszcze w lipcu.
 • ACER będzie monitorować unijny rynek

  ACER będzie monitorować unijny rynek

  Umowy handlowe na hurtowym rynku energii oraz powiązane z nimi finansowe instrumenty pochodne będą monitorowane przez unijną Agencję ds. Współpracy Organów Regulacji Energetyki (ACER). Ma to zapobiec spekulacyjnym podwyżkom cen prądu i gazu dla konsumentów.
 • RB 31/2010 - Powołanie Komitetu Audytu.

  Raport bieżący nr 31/2010Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd Próchnik S.A. ("Spółka") informuje, iż w dniu 12 sierpnia 2010 r. Rada Nadzorcza spółki Próchnik S.A. z siedzibą w Łodzi, działając w wykonaniu obowiązku, o którym mowa w art. 86 ust. 3 i ust. 7 Ustawy z dnia 7 maja 2009 r. o biegłych rewidentach i ich samorządzie, podmiotach uprawnionych do badania sprawozdań finansowych oraz nadzorze publicznym ("Ustawa&quo
 • Do końca roku upadnie 2000 polskich firm

  Do końca roku upadnie 2000 polskich firm

  Zatory płatnicze są przyczyną zawału polskich firm. Największy odsetek upadłości i likwidacji odnotowuje się wśród firm zatrudniających do pięciu pracowników. Kryzys gospodarczy dotknął połowę polskich przedsiębiorstw, z tego blisko dwie trzecie małych i średnich.
 • Informacja o zakończeniu realizacji istotnej umowy przez spółkę portfelową

  Zarząd OneRay Investment S.A. ("ORI S.A.") informuje o otrzymanej od spółki ANT Sp. z o.o. informacji o pomyślnym zakończeniu wdrożenia systemu monitorowania produkcji w firmie Foliarex Sp. z o.o. Ze względu na zawartą w umowie klauzulę poufności spółka nie ujawniła wartości zrealizowanego projektu. ANT Sp. z o.o. jest spółką portfelową w której objęcie udziałów zostało sfinansowane ze środków OneRay Investment S.A. pozyskanych w trakcie subskrypcji prywatnej akcji serii E przeprow
 • UE oferuje pomoc ws. monitorowania ruchu do Strefy Gazy

  UE oferuje pomoc ws. monitorowania ruchu do Strefy Gazy

  Francuski minister spraw zagranicznych Bernard Kouchner oświadczył w niedzielę, że UE mogłaby pomóc w monitorowaniu ruchu statków do Strefy Gazy, tak aby docierała do niej jedynie pomoc humanitarna, a nie broń.
 • Zmiany w składzie Rady Nadzorczej K2 Internet S.A.

  Raport bieżący nr 33/2010Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd Spółki K2 Internet S.A. (Spółka) informuje, iż w dniu 26 kwietnia 2010 r., w związku z upływem kadencji i wygaśnięciem, wraz z odbyciem ZWZ zatwierdzającego sprawozdanie finansowe za 2009 rok, mandatu trzem członkom Rady Nadzorczej Spółki, Zwyczajne Walne Zgromadzenie K2 Internet S.A. powzięło uchwały nr 9 i 10, powołujące Pana Pawła Sanowskiego i Pana Andrzeja Sykulskieg
 • Podręcznik monitorowania internautów

  Podręcznik monitorowania internautów

  W internecie pojawił się 22-stronicowy podręcznik, przygotowany przez firmę Microsoft dla organów ścigania. Jest to przewodnik, jak krok po kroku policja może monitorować internautów.
 • Od 1 września elektroniczny dozór nad więźniami

  Od 1 września elektroniczny dozór nad więźniami

  Od września niektórzy skazani będą mogli odbywać karę pozbawienia wolności w domu. Za dwa tygodnie w pełni gotowy będzie system ich elektronicznego dozoru - powiedział we wtorek dyrektor generalny Służby Więziennej gen. Paweł Nasiłowski podczas prezentacji centrum monitorowania skazanych, które powstało w Warszawie.
 • Jak zaplanować poród w Wielkiej Brytanii?

  Jak zaplanować poród w Wielkiej Brytanii?

  Kiedy już upewnimy się, że oczekujemy dziecka, rozpoczynają się gorączkowe przygotowania do jego przyjścia na świat. Niby 9 miesięcy, to sporo czasu, jednak rzeczy do zaplanowania i przygotowania, jest jeszcze więcej.