Monika Pietrasińska

Synonimy:
modelka,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Monika Pietrasińska (714)

Filmy - Monika Pietrasińska (27)

 • Mistrzyni Europy bikini fitness

  - Trenuję od trzeciej klasy podstawówki - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" Patrycja Słaby, która jest mistrzynią Europy bikini fitness. Dlaczego wybrała właśnie tę dyscyplinę sportu? Jaką ma dietę? - Moja dieta jest bardzo zróżnicowana, jem cztery posiłki dziennie, jem nawet gorzką czekoladę - zaznaczyła. Jak wyobraża sobie swoją przyszłość? Czym różni się bikini fitness od kulturystyki? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Jaki był powód rozstania Joanny Krupy?

  W lipcu 2017 modelka rozwiodła się ze swoim mężem. Para nie mogła dojść do porozumienia w związku z częstymi podróżami zawodowymi Krupy. Joanna większość roku spędzała w Polsce. Natomiast w ostatnim czasie na twarzy gwiazdy zagościł ponownie uśmiech, a to za sprawą mężczyzny, który rozpalił jej serce do czerwoności.
 • Królowe second-handów: Zwiastun 4. odcinka

  Nietypowy odcinek z udziałem dwóch mężczyzn. Maciej – grafik komputerowy i redaktor działu mody, który prowadzi swój własny second-hand oraz Remigiusz – kolorowy ptak, dziennikarz z niekonwencjonalnym i nieco szalonym podejściem do mody. Czy kontrowersyjny styl Remika odniesie sukces? Czy może Maciek wraz ze swoim niewątpliwym modowym smakiem przejmie koronę króla?
 • „#Supermodelka Plus Size”: Zwiastun 8. odcinka

  W ósmym odcinku programu „#Supermodelka Plus Size” na uczestniczki czekają zadania, w których będą musiały pokazać swoją umiejętność wchodzenia w rolę, ale też zaprezentować sto procent siebie, zapominając o pozowaniu. Kandydatki dostaną także szansę wykazania się wyczuciem mody i stylu. Jak poradzą sobie z tak różnorodnymi wyzwaniami?