dzikikraj - Monika Olejnik

Artykuły - Monika Olejnik (13)

 • ​Jacek Sasin zamotał się w sprawie aborcji

  ​Jacek Sasin zamotał się w sprawie aborcji

  Monika Olejnik "grillowała" posła PiS Jacka Sasina w sprawie całkowitego zakazu aborcji - czego domaga się polski Kościół. Sasin tym razem nie był w najwyższej formie retorycznej.
 • "Burka nad I" - Wipler układa nową ramówkę TVN

  "Burka nad I" - Wipler układa nową ramówkę TVN

  Temat uchodźców wciąż rozpala polityków. Tym razem obawę o dalszą karierę dziennikarską Moniki Olejnik wyraził Przemysław Wipler w programie "Kropka nad I".
 • ​Sposób na Kukiza

  ​Sposób na Kukiza

  Monika Olejnik, trochę przypadkowo, odkryła metodę na wytrącenie z uderzenia Pawła Kukiza. W myśl zasady - jeśli nie możesz kogoś przegadać, weź go z zaskoczenia.
 • John Godson żartuje z Kaczyńskiego. A potem przeprasza

  John Godson żartuje z Kaczyńskiego. A potem przeprasza

  Pierwszy cud Johna Godsona mamy już za sobą: Monika Olejnik i Joachim Brudziński (PiS) zaczęli wczoraj mówić jednym głosem.
 • Magiczna czaszka Moniki Olejnik

  Magiczna czaszka Moniki Olejnik

  Tajna broń Moniki Olejnik! Jej pierścionek z magiczną czaszką dekoncentruje polityków. Przynajmniej tych z Prawa i Sprawiedliwości... Sam prezes Jarosław Kaczyński stwierdził ponoć, że zgodzi się na wywiad ze znaną dziennikarką, ale - pod jednym warunkiem!
 • Piękny i szczupły Ryszard Kalisz. Niewiarygodne?

  Piękny i szczupły Ryszard Kalisz. Niewiarygodne?

  A jednak. Takie zdjęcie, wykonane w 1975 roku, udostępniła na swoim profilu internetowym Monika Olejnik. Zdjęcie pochodzi z książki Ryszarda Kalisza "Z prawa na lewo".
 • Z kim Hofman był na meczu?

  Z kim Hofman był na meczu?

  Premier Tusk znalazł się pod ostrzałem, że na którymś z meczów przybijał piątki z nadgorliwą ofiarą dziennikarskiej prowokacji - sędzią Milewskim. Monika Olejnik wygrzebała z kolei zdjęcie Adama Hofmana, na którym rzecznik PiS siedzi na trybunach w takim towarzystwie, że oko bieleje.
 • Olejnik lustruje Kaczyńskiego

  Olejnik lustruje Kaczyńskiego

  Szef partii genetycznych patriotów został zlustrowany przez Monikę Olejnik.
 • Co Monika Olejnik ma na głowie??!!

  Co Monika Olejnik ma na głowie??!!

  Monika Olejnik najwyraźniej uznała, że mecz Polska-Rosja nie może być newsem tygodnia. Jeśli się ma taką konkurencję, trzeba reagować adekwatnie.
 • Monika Olejnik w turbanie. Solidarność z Macierewiczem

  Monika Olejnik w turbanie. Solidarność z Macierewiczem

  "AMOK" - krzyczy wielkimi literami ostatni "Newsweek". Na jego okładce Antoni Macierewicz w turbanie i z brodą, w domyśle - talib. I przeciwko takiemu ujęciu sprawy zaprotestowała Monika Olejnik.